Skocz do zawartości

Panewki - Honda


Vanilla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo,

poszukuje panewki do korbowodu szt. 4 i do wału korbowego szt. 6, Honda CB450S rocznik 1988r. białe albo żółte (kolor obecnych już mało czytelny); VIN: PC17 3004561, nr silnika: PC17E-2017526

Niestety autoryzowani dealerzy wołają straszne ceny, używanych mało, więc jakby ktoś coś słyszał lub wiedział to chętnie proszę o info

pozdro

Vanilla :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

poszukuje panewki do korbowodu szt. 4 i do wału korbowego szt. 6, Honda CB450S rocznik 1988r. białe albo żółte (kolor obecnych już mało czytelny); VIN: PC17 3004561, nr silnika: PC17E-2017526

Niestety autoryzowani dealerzy wołają straszne ceny, używanych mało, więc jakby ktoś coś słyszał lub wiedział to chętnie proszę o info

pozdro

Vanilla :bigrazz:

 

Widze ze kobieta wiec odpisuje, jako ze problem wielokrotnie walkowany na forum:

- mam nadzieje ze nie szukasz panewek nadwymiarowych,

- mam nadzieje ze czopy walu ( glowne i korbowe ) sa OK, nie porysowane, przebarwione i ze trzymaja wymiar.

- oplaca sie kupic u dealera, a nie aftermarket - jesli polscy dealerzy chca drogo moze sprawdz niemieckich, angielskich czy holenderskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kobieta wiec odpisuje, jako ze problem wielokrotnie walkowany na forum:

- mam nadzieje ze nie szukasz panewek nadwymiarowych,

- mam nadzieje ze czopy walu ( glowne i korbowe ) sa OK, nie porysowane, przebarwione i ze trzymaja wymiar.

- oplaca sie kupic u dealera, a nie aftermarket - jesli polscy dealerzy chca drogo moze sprawdz niemieckich, angielskich czy holenderskich.

 

 

Czesc Adam,

wiem, że temat wałkowany, ale dla mnie z tego nic nie wynika, z dyskusji na forum mojej Hondzi panewek nie przybędzie :icon_biggrin:

Natomiast rzecz ma się tak, iż rozpoznałam rynek dealerów oraz pogrzebałam w necie na różnych aukcjach, na razie nici z tego

 

- To co jest mi potrzebne to nie jest nadwymiarowe (szlifować mogę moje pazurki) :biggrin:

- wał jest OK

- dealerzy zachodni są już również na moim celowniku...

...ale jeśli jakowys kolega/koleżanka moze pomoc to chetnie skorzystam i ładnie podziękuję

pozdrawiam

Vanilla

Edytowane przez Vanilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj rowniez tutaj:

http://www.bikebandit.com

 

W dziale czesci fabrycznych wyszukujesz swoj roczni, model moto, rysunek walu korbowego pod ktorym beda nr czesci z cena i wysylasz zapytanie czy maja na skladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj rowniez tutaj:

http://www.bikebandit.com

 

W dziale czesci fabrycznych wyszukujesz swoj roczni, model moto, rysunek walu korbowego pod ktorym beda nr czesci z cena i wysylasz zapytanie czy maja na skladzie.

 

 

Hej,

świetna stronka, ale niestety przesyłka do Polski kosztuje 139.02 USD, troche duzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

świetna stronka, ale niestety przesyłka do Polski kosztuje 139.02 USD, troche duzo :(

Vanilia , nie sugeruj sie ceną podaną z automatu na stronie , pytaj majlem.

Polecam jeszcze mrcycles.com , w porównaniu do bikebandit sporo części tańszych (kiedyś porównywałem części do 1000RR , SF , GSXF i innych) .

 

Edit,

A nie lepiej wał z panewkami kupić ?

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilia , nie sugeruj sie ceną podaną z automatu na stronie , pytaj majlem.

Polecam jeszcze mrcycles.com , w porównaniu do bikebandit sporo części tańszych (kiedyś porównywałem części do 1000RR , SF , GSXF i innych) .

 

Edit,

A nie lepiej wał z panewkami kupić ?

 

Hejka,

kontaktowalam sie bezposrednio z obsluga i gosciu podal mi taka cene przesylki, obsluguje ich UPS, niestety drogo, a stronke mrcycles.com juz sprawdzam, fajna, dzieki za cynk

 

Wał z panewkami tez mam na mysli, ale byloby fajnie dorwać piec i samemu wymontwac, bo kto wie co kto i jak szperał

 

pozdro

Vanilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Pisalas cos u uzywkach... Moze ten koles ma?

http://www.allegro.pl/item791263949_honda_...0_s_czesci.html

 

Pzdr

 

Hejo,

niestety to co potrzebuje to już sprzedane...tego typu aukcje na Alledrogo już "przeleciałam"

dzięki i pozdro

Vanilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...