Skocz do zawartości

Czołg za 10-15k dyskusja ogólna :)


WSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Volvo Volvo ! Jezdziłem 740 kombi 2,4td i byłem zakochany ! Silnik zabija momentem i dzwiekiem, w miare mało pali i ma super opinie. Podstawowa sprawa to to ze volvo bedzie latwiej kupic w dobrym stanie niz balerona, a w kombi na ladnej feldze wyglada o wieeele bardziej stylowo !

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volvo/...ia/60053,429186

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel omega 3.0 nowe i fajne auto można kupić 170 KM i tył napęd

Omega 3.0 ma 211KM... auto faktycznie fajne, jeździłem - wiem. problem z głowicami, często zajeźdzone silniki.

a ja bym proponował Jaguara XJ z lat 91-95. za tą kasę kupisz spokojnie, komfort jazdy więcej niż dobry. Właśnie takiego ujeżdzam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba nie widziales xedosa 9 kolego ;)

http://www.autogielda.pl/sprzedam_mazda_xe...,II97KYKNP.html

plastiku raczej nie ma zbyt wiele

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże masywne plastikowe zderzaki i kokpit ;)

Do tego ma obły kształt i domniemam po ustawieniu silnika że przód napęd :)

 

P.S. Fajne te jagi, może coś więcej na ich temat, jak z częściami, co się psuje, jakiego typu mają zawieszenia (wielowahacz...), jak mocno i co w nich rdzewieje, czy chodzą na gazie ( :P ) i dlaczego mają tylko rzędowe silniki niezależnie od pojemności (te starsze)?

Edytowane przez WSR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastikowe zderzaki ma wiekszosc aut ;) widze , ze nie widzisz ;) kokpit jest mieciutki , jak rowniez cala reszta, czyli wszystkie obicia slupkow i drzwi sa miekkie , jedynie pas biegnacy od licznikow poprzez pokuszke powietrznapasazera jest wykonany z milego w dotyku matowego tworzywa . zmienilbys zdanie gdybys usiadl w srodku kolego. widzisz , ja naleze do tych ludzi , ktorzy wypowiadaja sie w tematach , ktore sa im znane . nie znasz tego auta , jak widac ;)

bez urazy ;)

jaguara tez znam gdyz rozwazalem kupno xj6 , niestety w czasie kiedy go szukalem , nie bylo nic ciekawego na rynku. niemniej jednak jaguar xj 6 jest technicznie do wytrzymania jak nannasze warunki . to ze jest sliczny , nie ulega watpliwosci. choc nie wszystkim takie konserwatywne ksztalty kokpitu odpowiadaja. mi tak, mialem cherokee xj4.0 i wsrodku tez mial super "mebloscianke" ;). xedos 9 kolego nawet dzis uchodzi za bardzo komfortowe auto , zauwaz ze byla produkowana od 94r. az do chyba 2003 . w niezmienionej formie. na you tub masz nawet film opisujacy proces powstawania xedos / milenia . [auto roku w kanadzie w 94r.]

 

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spooko, nie miałem z taką mazdą kontaktu i oceniam tylko na podstawie zdjęć. Za to nie zaprzeczyłeś że ma przedni napęd, więc odpada w przedbiegach. Nie wątpię że jest wygodna i że to dobry samochód, ale jak dla mnie za mało klasyczny (o to mi chodziło gdy pisałem że plastikowa) po prostu nie mój typ :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie gniewam ;) tez lubie klasyki :]

qwa , dopiero teraz doczytalem ze rowniez 4x4 wchodzi w gre . to juz koelgo dokonales slusznego wyboru . xj 4.0 cherokee z niezniszczalnym automatem aw4 rodem z japonii i reduktorem np242 . i latasz . latasz gdzie chcesz . fakt w stocku nie wyglada zacnie ale dodajac mu lifta 2" i kola 30/9.5/15 na felach z leekim odsadzeniem masz swietby samochod na asfalt i w teren . jako jeden z nielicznych ma mozliwosc jazdy z wlaczonym napedem po czarnym .

wogole cherokee ma klsae styl i dusze . mialem go 2.5 roku i sluzyl mi bezawaryjnie sprzedalem go tylko dlatego ze trafil mi sie w bardzo okazyjnej cenie wrangler 4.0 w automacie , ktoym jezdze do dzis . ale caly czas mi chodzi cherokee po glowie ;)

zapraszam na 4um www. jeep.org.pl ;)

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie twierdze ze jest naj naj naj , poprostu wyrazam swoja opinie na temat jeepa xj. nie neguje aut innych marek , racz zauwazyc ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................. dopiero teraz doczytalem ze rowniez 4x4 wchodzi w gre . to juz koelgo dokonales slusznego wyboru . xj 4.0 cherokee z niezniszczalnym automatem aw4 rodem z japonii i reduktorem np242 . i latasz . latasz gdzie chcesz . fakt w stocku nie wyglada zacnie ale dodajac mu lifta 2" i kola 30/9.5/15 na felach z leekim odsadzeniem masz swietby samochod na asfalt i w teren . jako jeden z nielicznych ma mozliwosc jazdy z wlaczonym napedem po czarnym .

wogole cherokee ma klsae styl i dusze . mialem go 2.5 roku i sluzyl mi bezawaryjnie sprzedalem go tylko dlatego ze trafil mi sie w bardzo okazyjnej cenie wrangler 4.0 w automacie , ktoym jezdze do dzis . ale caly czas mi chodzi cherokee po glowie ;)

zapraszam na 4um www. jeep.org.pl ;)

Kolega kulka dobrze pisze :lalag: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i latasz . latasz gdzie chcesz . fakt w stocku nie wyglada zacnie ale dodajac mu lifta 2" i kola 30/9.5/15 na felach z leekim odsadzeniem masz swietby samochod na asfalt i w teren . ....

 

no jezeli ktos lubi po asfalcie "pędzic" z prędkoscią bliską 70 km/h to tak... :clap:

 

 

kanciaty czołg ? voyagera se kup Panie z lat 94-95 ...

zapie**ala to i wygodnickie bardzo... a cenowo obecnie smieszny...

(124....jezdziles - to wiesz : niestety nic bardziej bezobsługowego nie znajdzieszz..)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...