Skocz do zawartości

Wszystko o WSK 175


włochatyDR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jakby któryś z Szanownych Koliegów WiuSKarzy był zainteresowan, to mam takie śmiszne histeryczne opracowanie do użytku wewnętrznego "WSK DELTA-Świdnik" pt "Program rozwoju produkcji motocykli w Polsce w latach 1972 - 1980"

Jest 37 stron maszynopisu, kilka wklejonych prospektów M06-B3, M21W2 Lux, M21W2 Sport i zdjęcia lewych stron MW21, MC21, MR21, MR16BP, MR16C, MR16T .... ;)

K54

Hej K54! Masz to może w pdfie, albo innej elektronicznej formie, czy tylko w formie maszynopisu? Chętnie bym to obadał:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, czy da radę podłączyć spowrotem przerobiąną instalację na krótko, tak aby działa z aku. Bo wsk 175 bez aku dziwnie chodzi, ciężko odpala, przebiera na wysokich itd. No ale czy to ma sens? czy w wsk z aku poprawi się? czy znowu niebedzie go ładować itd

Jak mniejwięcej muszą być połączone te kable? reszte się domyślę, ale nie wiem od czego zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij z netu schemat elektryczny i przedstaw jak to jest polaczone u ciebie wowczas cos bedzie mozna pomyslec jak wrocic do oryginalu a tak to trzeba byc jasnowidzem zeby powiedziec co masz zrobic i jak nie widzac moto na oczy ;)

 

Na pewno z aku moto bedzie chodzilo duzo duzo lepiej :lalag:

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić się da oryg. układ. Najprostsza droga, chociaż i tak niełatwa to rozpruć całą instalację i położyć od nowa mając schemat instalacji w ręku. Jak będziesz miał git prostownik to będzie ładować tyle ile trzeba. Żeby zaoszczędzić kilka W prądu możesz w tylną lampę włożyć żarówkę z LED`ów.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! :buttrock:

Na pewno ma tulejkę na korbie. Igiełki też można zrobić ale gra nie warta świeczki to jest. Pzdr.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z jakiego materialu zrobiona byla ta tuleja ze tak szybko sie wyrobila :icon_question: Czy miala odpowiedni rowek smarujacy :icon_question: Przeciez oryginalne robily nie male przebiegi bez zadnego uszczerbku wiec cos tu zostalo wykonane niezgodnie z zaleceniami. O igielkowym w tym silniku nie slyszalem i przychylam sie do stwierdzenia ze tam malo jest matrialu i skutki dopiero moga byc oplakane jak glowka korbowodu peknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...