Skocz do zawartości

dwa pytanka


cebulasXT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko mam takie dwa pytania dlaczego zawodnicy motogp nosza takie klipsy na nosie? http://img159.imageshack.us/img159/5673/beztytuupp.jpg

 

i drugie czemu ten gostek sie wyglebił na tym filmiku w 0:38 seksundzie

 

milego wieczoru zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Takie klipsy rozszerzają trochę nos i łatwiej jest oddychać. Niedawno w TV leciała reklama czegoś takiego, ale nie pamiętam nazwy owego produktu.

 

2. Jeśli chodzi Ci o ten biały motocykl to widać uślizg przedniego koła.

 

podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych klipsach tez cos takiego slyszalem :flesje:

 

A ten bialy fakt wyglada jak by sie mu przednie kolo uslizgnelo :icon_eek: szkoda ladna maszynak :flesje: :crossy:

 

Ale spojrzcie na 0:50 nibieski moto gosc do konca nie poscil kiery :flesje: :flesje: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Takie klipsy rozszerzają trochę nos i łatwiej jest oddychać. Niedawno w TV leciała reklama czegoś takiego, ale nie pamiętam nazwy owego produktu.

 

2. Jeśli chodzi Ci o ten biały motocykl to widać uślizg przedniego koła.

 

podrawiam

Te klipsy to gumka z plastrami na końcach? Czy mi się zdaje?

Kiedyś coś takiego używali piłkarze.. ale chyba nie przeszło, bo nie widać tego na boiskach.

O ile się nie mylę, to są nasączone jakimiś olejkami eterycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te klipsy to gumka z plastrami na końcach? Czy mi się zdaje?

Kiedyś coś takiego używali piłkarze.. ale chyba nie przeszło, bo nie widać tego na boiskach.

O ile się nie mylę, to są nasączone jakimiś olejkami eterycznymi.

 

Gumka to raczej nie jest tylko jakiś elastyczny materiał (nie wiem jaki), ale fakt plasterki ma po bokach. :)

Piłki nożnej nie oglądam, ale jeśli piłkarze grają na stadionie, który jest wysoko na poziomem morza, a co za tym idzie powietrze jest bardziej rozrzedzone to takie coś piłkarzom na pewno ułatwia oddychanie. Nie zdziwiłbym się gdyby to było nasączone jakimiś olejkami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psychoterapeuta

Takie same (albo bardzo podobne) klipsy reklamują w TV. Mają ułatwiać oddech w czasie snu i likwidować chrapanie :smile: Nie są niczym nasączone. Może ten motocyklista po przebudzeniu się, zapomniał zdjąć klips z nosa i tak poszedł się ścigać :biggrin: A co do gleby w 38 sekundzie, to faktycznie sytuacja niejasna. Można postawić kilka hipotez... tylko jak je zweryfikować? :icon_rolleyes:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Takie klipsy rozszerzają trochę nos i łatwiej jest oddychać. Niedawno w TV leciała reklama czegoś takiego, ale nie pamiętam nazwy owego produktu.

 

Obecnie są sprzedawane w aptekach dla osób chrapiących :D

 

PS. Ooo psychoterapeuta mnie wyprzedził... Tak to jest czytać tylko pierwszą wypowiedź z tematu :D

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie są sprzedawane w aptekach dla osób chrapiących :D

 

PS. Ooo psychoterapeuta mnie wyprzedził... Tak to jest czytać tylko pierwszą wypowiedź z tematu :D

Jak dla chrapiacych to koniecznie musze sobie zapodac.

Ale przeciez i tak chrapanie zaglusza ryk silnika ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...