Skocz do zawartości

Kufry boczne - jaka to marka ?


5Stan8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie firmówki Suzuki. Podjedź do dealera marki i przypasuj. może to bedzie to.

Pozdrawiam

 

Rebel ma racje. Nie wiem czy w PL te kufry i stelaze sa dostepne ale np. w Szwajcarii Suzuki oferuje to na swojej stronie, tu akurat do Bandziora:

http://www.suzuki-motorcycles.ch/de/produc...90D0-38G05-065/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel ma racje. Nie wiem czy w PL te kufry i stelaze sa dostepne ale np. w Szwajcarii Suzuki oferuje to na swojej stronie, tu akurat do Bandziora:

http://www.suzuki-motorcycles.ch/de/produc...90D0-38G05-065/

 

Patrzyłem na ten link - rama sie zgadza ale górny rygiel chyba inny ? W każdym razie to chyba są firmówki, można zamknąc temat. Wszystkim kolegom dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Patrzyłem na ten link - rama sie zgadza ale górny rygiel chyba inny ? W każdym razie to chyba są firmówki, można zamknąc temat. Wszystkim kolegom dziękuje za pomoc.

To na pewno jest firmowy stelaż i tylko firmowe kufry pasują bez przeróbek - możne je kupić w salonach Suzuki ale kpl (tj kufry i nakładki) kosztują razem ok 1800 do 2000 pln. Ja miałem ten sam problem - moto ze stelaże i bez kufrów i gdyby nie przypadek i kupno okazyjnie nowych na ebay to już miałem opracowany sposób na przeróbkę. Z doświadczenia własnego :biggrin: wiem że stelaż ten jest doskonałym gmolem tylnym dlatego koniecznie chciałem je zostawić a że mama kpl kufrów Kappy kupiłem 2 "bolce" (te same co stosuje się w zapięciu Monokey Givi'ego za 35 zł szt ze wszystkimi śrubkami i gumkami i można je wymienić (za drobną przeróbką pilnikiem) . Podobnie zmieniamy położenie dolnych "knypków" i stelaż gotowy do wożenia kufrów Kappy czy Giviego. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...