Skocz do zawartości

Kto kojarzy tego sprzęta


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc.

Jeśli ktos zna przeszłość tego motocykla niech cos o nim napisze.

Bo cena dośc atrakcyjna jak na ten rocznik...aż za atrakcyjna a niechciałbym sie wpier*olić na mine,nie wiem czy kupie ale przyznam że sie troche zastanawiam.

 

Dzięki za odp.

 

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=776121512

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z X'em ? :(

Kolor: Niebieski

na fotach jest czerwony chyba :D

"niezbyt profesjonalnie naprawiony i polakierowany"

ludzie kantuja na ogol, ukrywaja wady, oby opchnac...

Edytowane przez Dav!doV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Odpuściłem sobie kupno tej maszynki,ktos ostudził mój zapał na to cacko :bigrazz:

Mimo wszystko jesli ktos cos wie o tym egzemplarzu prosze pisac,chętnie się czegos dowiem..ot zwykła ciekawość.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia robione w Pile bodajze ( rejon poznanskiej?) no to jaki to problem podjechac i ladnie poprosic pana handlarza o zdjecie owiewek ? :] Wtedy duzo by sie wyjasnilo jak wielkie te szlify/dzwony byly.

 

 

Taaa byłem umówiony z handlarzem na pewną godzine ale zadzwonił chwilke przed i stwierdził że ma akurat klienta i chyba go sprzeda...a po godzinie zadzwonił ponownie że jednak nie sprzedał.

Troche dziwne mi się to wydało i odpuściłęm sobie dalsze dyskusje...tymbardziej że mówił o nastepnym kliencie który miał jutro przyjechać....podziękowałem.

Teraz mi sie nawet nie chce jechać go oglądać...

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ślizg z przystankiem z którego powstała niezła hybryda, co do naprawy: poksylina, młotek, gwoździe, taśma i farby plakatowe.

 

A widziales go, czy tak pie**olisz bez sensu? Ostatnio ktos mnie opieprzyl na forum, ze zabieram glos nie znajac tematu. I wiesz co? Mial racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że wygląda ch*****o nic nie znaczy. Może naprawde ktoś go źle naprawił, może miał ślizga a może przyj****ał w ściane. Jeśli nie oglądaliście to nie ma co wymyślać dziwnych teorii. Cena adekwatna do stanu.

Ale wiadomo jak to w polsce jest- każdy chciałby mieć nówke sztukę za połowe ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slizg nic nie znaczy,nie widziałem jeszcze kilkuletniego motocykla sportowego bez jakiejś wywrotki,chyba że jeżdżony wirtualnie.Ważne żeby nie był po ostrym dzwonie i pokrzywiony.Kosmetykę zawsze można zrobić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...