Skocz do zawartości

Karta motorowerowa od 15 lat ??


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej...bez jaj...wiek nie jest tu najwazniejszy. Karta moze byc i od 10.....tylko niech to bedzie prawdziwy egzamin a nie slalom na rozstawionych co 500m slupkach i pytanie czy w polsce jest ruch prawo czy lewo stronny. co do umiejetnosci...jest roznie, ja np mam 12 lat a umiem juz troche jexdzic bo jezdze od 2 lat na motorowerach. Ja bym zrobil tak....nie liczy sie do konca wiek ale umiejetnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 latek nie bedzie i nie moze za siebie odpowiadac... zabijesz, okaleczysz kogos a odpowiedza za to twoi opiekunowie.

 

To ze umiesz zakrecic kuleczko na jakims tam motorowerku nie znaczy ze bedziesz w stanie poruszac sie po drogach. Tam wymagana jest nie tylko znajmosc przepisow i umiejestnosc ich stosowania w praktyce, ale takze percepcja i dojrzalosc ktorej z pewnoscia nie posiadaja >13 latkowie, czesto tez >15 :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i dojrzalosc ktorej z pewnoscia nie posiadaja >13 latkowie, czesto tez >15 :| .

....a czasem i 18 i 20 latkowie. Nie ma ustalonych schematów, każda jednostka jest indywidualna, ale granica wiekowa musi być z góry ustalona. Co innego, że niektórzy są debilami do końca życia. (np. Ja :lol: )

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu uważasz że moje umiejetności to kręcenie baczków motorowerkami?? Wiesz co pomyśl troche,Bo jest pewna różnica pomiedzy umiejetnościa jazdy a umiejetnościa szpanowania, mozesz sobie nie wierzyć ale znam przepisy lepiej niż nie jeden 15latek bo po prostu od małego mnie to interesuje....a moja ulubiona lektura to "Podręcznik Kierowcy" katA Henryka Próchniewicza.

Więc zanim zaczniesz mówić że moje umiejętności to kręcenie baczków motorowerkiem to się mnie o to zapytaj albo przynajmniej daj mi się wypowiedzieć. A sam tak idealnie znasz przepisy zeby wszystkim mówić że nie potrafią jeździć i ich nie znają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu uważasz że moje umiejetności to kręcenie baczków motorowerkami??

 

Generalizuje, taki juz moj urok ;)

 

A sam tak idealnie znasz przepisy zeby wszystkim mówić że nie potrafią jeździć i ich nie znają

 

Ugh... nastukalem tyle KM, mialem tyle spotkan z police, ehhh... a co ja bede gadal.

Znam odpowiednie przepisy i basta :D

 

_______________

 

Bez urazy ale nie wierze abys byl 12 letnim wyjatkie, ktory w wielu sprawach jest juz tak dojrzaly, ze moze w pelni poniesc konsekwencje swoich czynow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu uważasz że moje umiejetności to kręcenie baczków motorowerkami??

 

Generalizuje, taki juz moj urok ;)

 

A sam tak idealnie znasz przepisy zeby wszystkim mówić że nie potrafią jeździć i ich nie znają

 

Ugh... nastukalem tyle KM, mialem tyle spotkan z police, ehhh... a co ja bede gadal.

Znam odpowiednie przepisy i basta :D

 

_______________

 

Bez urazy ale nie wierze abys byl 12 letnim wyjatkie, ktory w wielu sprawach jest juz tak dojrzaly, ze moze w pelni poniesc konsekwencje swoich czynow...

 

Nie mówię że jestem tak dojżały żeby ponosić konsekwencje za wszytko....ale to nie znaczy że mam nie jeździć na motorkach skoro to moja pasja....i po prostu znam przepisy...i co chcesz żebym przez kolejne 3 lata jeździł po tarasie?? Wogule bez jaj...ja nie mówię że ja będe jeździł po drogach publicznym namiętnie...bo prawie wogule nie będe jeździł ale chodzi mi tu o to żeby nie mieć problemów z policją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu uważasz że moje umiejetności to kręcenie baczków motorowerkami??

 

Generalizuje, taki juz moj urok ;)

 

A sam tak idealnie znasz przepisy zeby wszystkim mówić że nie potrafią jeździć i ich nie znają

 

Ugh... nastukalem tyle KM, mialem tyle spotkan z police, ehhh... a co ja bede gadal.

Znam odpowiednie przepisy i basta :D

 

_______________

 

Bez urazy ale nie wierze abys byl 12 letnim wyjatkie, ktory w wielu sprawach jest juz tak dojrzaly, ze moze w pelni poniesc konsekwencje swoich czynow...

 

Nie mówię że jestem tak dojżały żeby ponosić konsekwencje za wszytko....ale to nie znaczy że mam nie jeździć na motorkach skoro to moja pasja....i po prostu znam przepisy...i co chcesz żebym przez kolejne 3 lata jeździł po tarasie?? Wogule bez jaj...ja nie mówię że ja będe jeździł po drogach publicznym namiętnie...bo prawie wogule nie będe jeździł ale chodzi mi tu o to żeby nie mieć problemów z policją...

 

Ok. wierze, bo sam to przeszedlem. Ale gdyby tak bylo, wszyscy uzywali by tego argumentu... poki co musisz przetluc sie jeszcze po wsiach... postaraj sie o karte rowerowa, slyszalem ze niektorzy ja akceptuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM, mój pierwszy post :buttrock:

ja jeżdże od roku ;) , jak wygląda karta motorowerowa?? tylko pieczątka na rowerowej jest czy jakies papiery jeszcze ?? bo jesli tak to dorobie pieczątke i mniej zachodu niż z męczeniem faceta od techniki

 

o moje zdrowie i umejętności się niemartwcie od 3 lat na rowerku śmigam po całym krakowie, czasami to się można stracha nejeść, ale jestem happy że moge korzystac z dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM' date=' mój pierwszy post :buttrock:

ja jeżdże od roku ;) , jak wygląda karta motorowerowa?? tylko pieczątka na rowerowej jest czy jakies papiery jeszcze ?? bo jesli tak to dorobie pieczątke i mniej zachodu niż z męczeniem faceta od techniki

 

o moje zdrowie i umejętności się niemartwcie od 3 lat na rowerku śmigam po całym krakowie, czasami to się można stracha nejeść, ale jestem happy że moge korzystac z dróg[/quote']

 

Tak, jest to tylko pieczatka.

 

A rowerek to nie mrowerek ... pamietaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: ale pewne nawyki się wyrabiają, np rozglądanie się po terenie, czy momentalne obliczenie na skrzyżowaniu który pojedziesz no i po 3 latach jeżdzenia na rowerze w mieście, nieboję się samochodów ale początki były straszne :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam!!!!!!!

Chłopaki wystarczy tylko 1 zł zamoczyś w czerwonym atramencie przyłożyć do karty i leko przekrecic zeby napisów nie było widać!!!!!!!

czeba myśleć logicznie :D :-D

No świetna rada po prostu świetna :!: a wiesz moze jak podrobić dowód osobisty :?: Bo mi by sie przydało :?: Chłopie zastanów sie troszke bo jak ktoś cie posłucha w razie wpadki ma naprawde przesrane wiem bo kumpel podbił pieczątke na legitymacji i ... teraz tego rzałuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Chłopaki wystarczy tylko 1 zł zamoczyś w czerwonym atramencie przyłożyć do karty i leko przekrecic zeby napisów nie było widać!!!!!!!

czeba myśleć logicznie

 

 

13-letni fałszerz się znalazł. A rodzice wiedzą, co im pod nosem rośnie?? Może napiszemy do nich, żeby monety pochowali co?

Koleżko, "czeba" to zamknąć gębę i nie kłapać tak, bo aż się prosisz o wylot stąd z hukiem!

Poza tym przestań odświeżać tematy sprzed półtora roku!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...