Skocz do zawartości

Karta motorowerowa od 15 lat ??


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

brys

ma racje

To wogule nie jest przestrzegane. Sam mam "motorower" ktory ma 110cm3 pojemnosci i jedzie ponad 110km/h....ale i tak niek tego nie sprawdzi. Karty nie mam bo nikomu w szkole nie chce sie dupy ruszyc zeby nam ja zrobic. Wiec wzialem podrecznik dla kierowcow i ucze sie przepisow bez karty. Przynajmniej bede wiedzial jak jezdzic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brys

ma racje

To wogule nie jest przestrzegane. Sam mam "motorower" ktory ma 110cm3 pojemnosci i jedzie ponad 110km/h....ale i tak niek tego nie sprawdzi. Karty nie mam bo nikomu w szkole nie chce sie dupy ruszyc zeby nam ja zrobic. Wiec wzialem podrecznik dla kierowcow i ucze sie przepisow bez karty. Przynajmniej bede wiedzial jak jezdzic!

 

a może to Tobie się niechce ruszyć żeby do kogoś zagadać? jak chcesz coś w szkole załatwić to musisz sam inicjatywe wykazać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja karte zdalem w 1 gim także bez problemu bo juz wczesniej woziłem sie swoim simkiem po wsi;) Lecz musze przyznać że jedyne co umiałem to znaki :roll: a potem wszelkich przepisów uczyłem sie juz podczas jazdy. Co prawda nie wyjechałem zaraz na centrum miasta i sie uczyłem ale stopniowo. Innego sposobu niema bo coćby nauczyc sie przepisow to itak stosowac sie do nich uczysz na drodze:) Teraz czekam na egzamin na A1 i nawet zbyt duzo sie nie musiałem uczyc przepisow bo wiekoszośc znam. Pzdr.

PS. Co do kart od 15 lat to co zrobia z prawkiem a1? Moim zdaniem 13 alt to odpowiedni wiek tylko że powinno to byc lepiej przeprowadzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...