Skocz do zawartości

Czy wiecie coś o odzieży TTI ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

sorry za odkop

 

nie dość że o marce ciezko jakiekolwiek info znalezc, do strony www producenta tez nie moge dojść.

 

jak sie komus uda znalezc www marki TTI (Titan) to bede wdzieczny :) chcialbym zobaczyc jakie mają kolekcje kombinezonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tti-sports.pl/ wystarczy gogle wlaczyc. Sam interesowalem sie swojego czasu jakoscia ich kombi bo kosztuja od 1200 zl. Dzwonilem nawet, swoja siedzibe maja za gdanskiem bodajze KOLBUDY. Niestety musialem kase przeznaczyc na inny cel i w koncu nie wybralem sie do ich firmy. Jesli dowiesz sie cos o jakosci ich kombi daj znac chetnie sie dowiem sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No może i masz rację ale nie biorę pod uwagę poruszania się po mieście (99% mojej jazdy) w kombinezonie. Bardziej myślę o cywilnych jeansach np mottowear plus taka kurtała( ewentualnie tschul) lub tekstylna modeka. Nikt nic nie wie o tych kurtałach i tak się bujam z zakupem jak gówno w przeremblu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Tak miał. Mój kumpel kupił całe kombi jakieś tam z garbem. Skóra taka z grubości okej. Ale po paru jazdach (dosłownie bo więcej niż 10 ich nie było) garb zaczął mu się odprówać. Teraz odebrał z reklamacji. Naprawili mu to i zobaczymy. Może mu rękaw nie odpadnie podczas jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że odkopuje ale chce kupic takie kombi i czy miał ktoś z nim styczność.

 

http://allegro.pl/pr...2475350070.html

 

Czy ja dobrze widzę, że spodnie na boku mają wstawki materiałowe ? Jak na mój gust nie jest dobre rozwiązanie. Kurtka wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny model a dokładniej http://allegro.pl/nowe-kolory-2012-tti-77-2-cz-kombinezon-skorzany-i2506631715.html

cały kombinezon ma około 7-8 tys km przebiegu pojawiły się już małe przetarcia skóry na kolanach pasta załatwiła sprawe

 

+ cena

+ skóra jest dobrej jakości

+ zewnętrzne szwy nie pękają (garb trzyma się przyzwoicie)

+ materiałowe elastyczne wstawki w okolicy pachwiny ładnie chłodzą jajka

+ kurtka dobrze chroni nie widze słabych punktów

- wewnętrzna część kombinezonu z siatki rozrywa się na szwach po poprawieniu jest ok

- protektory bioder z pianki często obracają się podczas zakładania co strasznie denerwuje

- slidery wymienne ale jednorazowe puste w środku

- spodnie od zewnątrz na dole mają elastyczne materiałowe wstawki zupełnie nie przemyślane ...

 

+/-zamek YKK niby firmowy ale przy kurtce powoli zaczyna się wyrabiać (to raczej normalne)

 

 

Ja tam widze więcej plusów niż minusów jest całkiem wygodny, jedyna spora wada to ten elastyczny materiał na nodze poniżej kolana

Gdybym miał więcej $ pewnie kupiłm bym coś innego ( kupilem okazyjnie razem z moto w stanie idealnym za grosze)

Edytowane przez Kadzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...