Skocz do zawartości

Pochwale się i ja :)


artik523
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze chciałem Zygzaka i mam Zygzaka :) Po kilku miesiącah na Yamaszce XJ 600 zdecydowałem się na zmianę.

 

W niedziele pojechałem obejrzałem i kupiłem moje marzenie z lat młodzieńczych. :buttrock: :biggrin:

 

Oto kilka zdjęć :

http://www.bikepics.com/members/arti325/97zzr1100/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zygzak tez był moim marzeniem nie zapomnę ja widziałem go pierwszy raz w życiu w akcji słyszałem wtedy wycie wilka na maksymalnych obrotach a z wydechów w nocy dawało się zauważyć niebieską poświatę... mmm

Jak by nie było był to w swoim czasie najszybszy motocykl produkowany seryjnie :) wielki szacun :buttrock: potem zdeklasowała go honda cbr1100xx black bird :banghead: ale do zygzaka dalej mi sentyment pozostał. Niech się sprawuje dobrze :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest , dokładnie to jest Zygzak Tomka :buttrock:

 

I nawet tak daleko nie odjechał w sumie :icon_twisted:

 

Gratulacje, bo Toronto i okolice miały okazję sprzęt poznać i pomacać nawet parę razy :bigrazz:

 

 

(A Tomkowi też graty, że sprzedał, a pewnie :) )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti gratulacje :clap:

:flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie za gratulacje.

 

Pewnie, niby nie daleko z Toronto ale... 3 godziny w deszczu, nocą na nowym sprzęcie jechałem :biggrin: było przeżycie :biggrin:

I jestem zachwycony tą maszyną :buttrock:

 

 

Edytowane przez artik523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem starsza wersje 91r. ;) Podobnie jak w hayce , nie patrzysz na licznik nie wiesz jak szybko zapier..nymyczasz . wydaje sie ze wszyscy zwolnili:)

jedynym mankamentem byla jego nieporecznosc na gorskich ostrych winklach i agrafkach .poza tym super wygodny szybki turysta :)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...