Skocz do zawartości

kawa vulkan 750 1986


tomasz wloch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna mozliwa kombinacja to kupic silnik od twego modelu i rocznika.

Noze trzeba poszukac czy jakis pozniejszy nie bedzie pasowal, ale to robota dla ciebie.

Dopasowanie innego silnika zawse bedzie rzezba w g...nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak spóitam szanownych kolegów! mam takie pytanie ma ktos może instrukcjie obsługi vulkana 750 ewentualnie opis rozmontowania całego silnika?Musze wkońcu rozebrać moje moto i nie chce nic zepsuć ani uszkodzić!Rozbiore go poprostu i zobaczymy co jest!Jak zlałem olej na korku było pare opiłków -znikoma ilosc,a w filtrze jakas malenka cząstka gumy?2 pytanie ma ktos może info gdzie kupić uszczelki do całego silnika? :crossy: :flesje: dziękuje za informacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spóitam szanownych kolegów! mam takie pytanie ma ktos może instrukcjie obsługi vulkana 750 ewentualnie opis rozmontowania całego silnika?Musze wkońcu rozebrać moje moto i nie chce nic zepsuć ani uszkodzić!Rozbiore go poprostu i zobaczymy co jest!Jak zlałem olej na korku było pare opiłków -znikoma ilosc,a w filtrze jakas malenka cząstka gumy?2 pytanie ma ktos może info gdzie kupić uszczelki do całego silnika? :crossy: :flesje: dziękuje za informacje!!!

 

Ten pomysł możesz sobie darować bo nawet instrukcja Ci za dużo nie pomoże a kilka specjalnych narzędzi do bezszkodowej rozbiórki tego silnika jest poza Twoim zasięgiem.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo dziękuje za odpowiedz ! No ale w takim przypadku to co z tym fantem zrobić?Jedynie posłać na złom to rozwiązanie chyba będzie naj lepsze i naj tańsze!A może ktoś mi odpowie coś na temat intrudera 800 96rok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam bardzo serdecznie! zdecydowałem rozebrać to moje nieszczęsćie bardzo prosze o porade na co musze zwracac uwage wiem ze to bedzie trudne ale jak cos to od czego sie ma kolegów na forum ! czzyli kto pyta nie błądzi :biggrin: Mam instrukcie po angielsku w kturej dosć ładnie i dużo pokazują zdjęcia! Chętnie bym ten silnik zawióz do polski ale to dosć trudne z irlandi !1!!

jeżeli kto z was rozbierał vn to moje gg to 10803370 lub skajp Agnieszka Włoch

z góry dziękuje za pomoc! :buttrock:

 

 

 

 

 

 

!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...