Skocz do zawartości

Sprzedam Hondę CB750 Seven Fifty 1997 rok


szwarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:banghead: :biggrin:

powodzenia

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem być niegrzeczny,ale Konrad zaczal D.gif

Jak mozna tak oszpecic motocykl??

 

Kolego nikt Ci nie każe kupować, ale mógłbyś przynajmniej swoim zdaniem nie odstraszać mi potencjalnych klientów.

 

Wydawało mi się, ze na temat gustów się nie dyskutuje ot taki po prostu mój styl.

 

Motocykl jest jedyny i niepowtarzalny na całym świecie nie znajdziesz takiego drugiego. Powiem Ci, że każdy kto go ogląda jest zachwycony - z negatywnym zdaniem jeszcze się nie spotkałem, jest to moto z duszą i tak go właśnie traktuję - nie jest to tępa szlifierka której zadaniem jest tylko nawijać licznik prędkości.

Cena może jest wysoka - ale już pisałem dlaczego w opisie oferty i jestem przekonany, że ten kto go zakupi będzie zadowolony - a jeśli takowy się nie trafi moto zostanie u mnie a na goldwinga sobie nazbieram z czasem.

Ot po prostu moja hondzinka jest dla mnie tyle warta i już reszta mnie nie interesuje.

 

Następnym razem zanim coś napiszesz klepnij się mocno w dekiel i pomyśl z 15 razy bo jeszcze chyba nie dorosłeś do normalnego zachowania.

 

P.s. Zbroja nie będzie Ci potrzebna bo i tak masz pewnie zakuty łeb. :icon_evil:

Edytowane przez szwarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Oj chyba za dużo na "radyjku" siedzisz :biggrin:

Następnym razem zanim coś napiszesz klepnij się mocno w dekiel i pomyśl z 15 razy bo jeszcze chyba nie dorosłeś do normalnego zachowania.

Normalnym zachowaniem jest głaskanie się po pisiorkach i mówienie jakiego masz zajebistego motóra? :icon_rolleyes: To może Ty nie dorosłeś do krytyki i się teraz cały Twój świat zawalił? :icon_twisted:

P.s. Zbroja nie będzie Ci potrzebna bo i tak masz pewnie zakuty łeb. :icon_evil:

No żeby zbudować takiego "potfora" to dopiero trzeba mieć skrzywienia emocjonalne :biggrin:

P.S. Popytaj się czy nie będą kręcić 158 części Władców Pierścieni. Na pewno chętnie by skorzystali z Twoich usług :icon_mrgreen:

 

Kolego nikt Ci nie każe kupować, ale mógłbyś przynajmniej swoim zdaniem nie odstraszać mi potencjalnych klientów.

Wiedzmin podobno już nie żyje-więc kto niby miałby to coś od Ciebie zanabyć? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za dużo na radyjku siedzisz" - ty chyba na prawdę masz zakuty łeb.

 

"głaskanie po pisiorach" - :rolleyes: ha ha ha - a kto ci każe mnie głaskać po pisiorze - najpierw musiałbyś ręce przez rok szorować :icon_biggrin: P.s. Jak nie chcesz kupić to po co paszkwiry wypisujesz - czyżby zazdrość - :icon_twisted:

 

"To może Ty nie dorosłeś do krytyki i się teraz cały Twój świat zawalił?" - ty wiesz w ogóle co to jest krytyka i jak ją stosować - wklep sobie takie hasło w encyklopedii to może przy okazji coś się nauczysz. Wielka mi ta twoja krytyka - nie ma co konstruktywna, rzeczowa i wyjaśniająca.

 

"No żeby zbudować takiego "potfora" to dopiero trzeba mieć skrzywienia emocjonalne" - POTFORA - ha ha ha - bo pęknę :clap: - Ty nawet pisać poprawnie nie umiesz a co dopiero coś stworzyć.

 

 

"Wiedzmin podobno już nie żyje-więc kto niby miałby to coś od Ciebie zanabyć?" - ZANABYĆ - o losie :icon_mrgreen: - Panie Miodek - Ty w ogóle wiesz kto to jest Wiedźmin - "podobno już nie żyje" - :biggrin: bo padnę.

 

 

Rycerzu z zakutą pałą - istnieje cosik takiego, niepisanego jak kultura wśród motocyklistów - której zapewne Ci brak - wiem, wiem - rozumiem od tego wiatru w twojej pustej głowie co to z ucha do ucha przelatuje może się Ci troszeczkę pomieszać i z pewnością nie bardzo wiesz jak to wykorzystać.

 

Moja rada - ale czytaj uważnie to może coś zrozumiesz:

poobserwuj troszeczkę starszych kolegów. Wiesz jakie jest zachowanie ludzi na zlotach (no chyba, że jeszcze nigdzie nie byłeś). Jak zastosujesz taką samą zasadę jak na zlocie tutaj to może coś z tego wyjdzie.

 

 

konrad1f - wyraził swoją opinię - nikt tego tu nikomu nie broni - ale grzecznie pożyczył "powodzenia" a nie wypisywał paszkwiry.

 

Twoja głupota jednak przeważyła i nie mogłeś się powstrzymać co ?

 

Wiesz przez takich BARANÓW jak Ty to mi się właśnie na forum nie chce zaglądać.

 

Gro fajnych, spoko ludzi i wejdzie taki ZAKUTY ŁEB, DOKTOR MIODEK i wszystko psuje.

 

 

Kolego KRYTYKU - pozdrawiam Cię i życzę powodzenia - nie tylko w jeździe na motorze ale również w tym życiu co to jak widać już Cię samo bije.

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się zdaje, że następny post o elementach anatomii zostanie odpowiednio "nagrodzony". grzecznie proponuję zmienić styl dyskusji

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc moje "powodzenia" miało być "lekko" sarkastyczne :bigrazz:

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...