Skocz do zawartości

Na co zwrócic uwagę przed kupnem Drag Stara 650? (XVS650)


Gość Maar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie standard ,nie jest to na wyposażeniu trzeba [jeśli ktoś tego nie zrobił] sobie gmola dokupić.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam po przerwie . sluchajcie zimno ,maszyny spia .te w salonach czy sklepach czekaja na swojego wlasciciela , a ja czytam ,czytam ogladam i ogladam i nadal pustka w glowie .co mam kur.. kupic ???

 

podchodze z sentymentem do DS650 i jak trafie na ladny okaz to biore "anyway" :bigrazz:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie . sluchajcie zimno ,maszyny spia .te w salonach czy sklepach czekaja na swojego wlasciciela , a ja czytam ,czytam ogladam i ogladam i nadal pustka w glowie .co mam kur.. kupic ???

 

podchodze z sentymentem do DS650 i jak trafie na ladny okaz to biore "anyway" :bigrazz:

 

Jakie zimno! Juz dawno bys smigal... :crossy: . Dzisiaj slonecznie i 14° C.

Pozdro xvs650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czy to będzie dobry wybór dla mnie może byście doradzili :crossy:

 

doradzamy lekturę wątków z identycznymi dylematami ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie . sluchajcie zimno ,maszyny spia .te w salonach czy sklepach czekaja na swojego wlasciciela , a ja czytam ,czytam ogladam i ogladam i nadal pustka w glowie .co mam kur.. kupic ???

 

podchodze z sentymentem do DS650 i jak trafie na ladny okaz to biore "anyway" bigrazz.gif

 

Wpadnij na forum yamaha-dragstar.pl tam jest kilka ofert sprzedaży pewnych, pięknych motorków :icon_biggrin:

Edytowane przez EDDIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie.na początku listopada zdałam prawko na A no i na wiosnę chciałabym kupić motor ,bardzo mi się podoba V650 mogę powiedzieć że jestem na nią zdecydowana ale czy to będzie dobry wybór dla mnie może byście doradzili :crossy:

Cześć,

To zależy co chcesz robictym motocyklem, no bo jeżeli crossy to ...... no wiesz.

Zjeździłem jakieś 6 lat na Dragu 650 Custom - było dobrze! Na początek to dobry wybór. Teraz przesiadłem się na coś większego - Honda VTX, ale nie polecam na początek.

Jeżeli chcesz po prosty pojeździć weź Draga, najlepiej z obniżonym siedzeniem (akcesoryjnymn).

Najważniejsze jest abyś dobrze się czuła na motocyklu, więc sprawdzaj co tylko się da.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam 650classic. Taki ładny gruby. Mam go już dwa pełne sezony i jestem zadowolony. Największa zaleta to bezobsługowośc i niezawodność. Oprócz wymiany oleju i filtrów, oraz świec nie robiłem nic, a machnąłem jakieś 15 000km.

Szczególnie polecam dla dziewczyny, bo maszyna jest naprawdę niezawodna, dobrze się prowadzi, wybacza błedy początkującego motórowca. Na początku trochę ciężka w manewrach po małym miasteczku z ciasnymi uliczkami , ale po pierwszym sezonie już jest OK.

Polecam, ale to Ty decydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie każdy zna się na wszystkim. Nie ma opcji... najlepiej zabrać kumpla (lub kumpli), który obwącha maszynkę...

 

Jeden zna się na silnikach, drugi na lakierze... Nie ulega wątpliwości, że maszynka musi zachwycić oko, nawet jeśli mechanicznie jest oki, a jest brzydalem, to nici z zakupu... Ja, nie znając się specjalnie na mechanice - zawsze bazuję na kumplach... Polecam.

 

Polecam 650classic. Taki ładny gruby. Mam go już dwa pełne sezony i jestem zadowolony. Największa zaleta to bezobsługowośc i niezawodność. Oprócz wymiany oleju i filtrów, oraz świec nie robiłem nic, a machnąłem jakieś 15 000km. (...)

 

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Bardzo poważnym mankamentem 650-tek jest uszkodzenie wału kardana. Sam znam sporo takich przypadków (mnie też to spotkało) ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Bardzo poważnym mankamentem 650-tek jest uszkodzenie wału kardana. Sam znam sporo takich przypadków (mnie też to spotkało) ;/

 

Witam!

1janbo , -a w jakim stanie byla uszczelka gumowa (ze sprezynkä zaciskajäcä) na wejsciu walka w obudowe przekladni glöwnej?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1janbo , -a w jakim stanie byla uszczelka gumowa (ze sprezynkä zaciskajäcä) na wejsciu walka w obudowe przekladni glöwnej?

Pozdro

 

...dokładnie w taki stanie, jak myślisz... Uszczeleczki prawie nie było... :(

 

Edytowane przez 1janbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awarie się zdarzają wszystkim markom i modelom. Mi chodzi o zwykły podstawowy serwis, jak choćby z wymianą zębatek i łańcucha, które tu nie ma miejsca i przez to jest łatwiej i taniej, w szczególności dla dziewczyny. Wsztscy dobrze wiemy jak działają warsztaty i serwisy. Naciąganie na kosztowne naprawy {czasem nie potrzebne}, słaba jakość wykonania, terminy, ceny ,itp. Nie mówię że wszystkie firmy naprawiające motóry , czy samochody taką praktykę stosują, ale jest to fakt. I dlatego piszę że drag star ma ograniczoną do minimum obsługę i przez to jest jak najbardziej przyjazny dla kobiety.

Powiem że ja przed zakupem właśnie tymi kryteriami kierowałem się dokonując wyboru. Do tego ma ładny wygląd i może się podobać.

Nie znaczy to , że nie ma paru wad, ale to już wszystko było opisane. Wystarczy poszukać.

ŻYCZĘ spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.Wiosna coraz bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...