Skocz do zawartości

FMX - powrót - czyli co polecacie?


Rocks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dawno dawno temu za dzieciaka, bawiłem się w FMX, chciałbym bardzo do tego wrócić, jak tylko odbiję się finansowo z VTR. Mam 190cm wzrostu, 90 kg ważę i potrzebuję najtańszego krossa jakim można trochę polatać. Nie siedzę w tym od dawien dawna, nie mam pojęcia czy szukać 2T czy 4T. W najniższych pieniądzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej wyjdzie cie zakup 250 2t bo nic innego jako tako się do FMX nie nadaje, sprzęty są mocne, lekkie, zwrotne. 7-8 kola i masz juz dobry motorek ale taniej tez coś na pewno znajdziesz, idzie zima koniec sezonu wiec ceny coś tam spadną na dol.

A co do konkretnych marek to za bardzo nie ma co na to patrzeć poniewaz 2suwowe ćwiary są osiągami, utrzymaniem itp bardzo podobne, ja do takiego czegoś szukał bym Yamahy yz 250 albo hondy crki 250 ale to tylko moje zdanie

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę dla niego, nie dla siebie. Wliczyłem w to tylko tłok i olej.

Czyli prawie nic nie wliczyłeś :biggrin: Zacznijmy od tego, że do FMX trzeba sprzęt przyszykować jakoś. No chyba że na serii chcecie skakać.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że trzeba przygotować moto do FMX, zawieszenie to podstawa na seryjnym zawieszeni to byś długo nie polatał

 

A cóż Ty chłopcze za głupoty wypisujesz? Seryjne zawieszenie ma tyle ustawień że w zupełności wystarczy. Zawodnicy modyfikują jedynie zawieszenie pod ich styl jazdy oraz nawierzchnię. Jedyne co by musiał zrobić to obniżyć sobie kanapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znalez teraz tego ale czytałem wywiad z Bartkiem Ogłazą o FMX i on wypowiadał się tam że podstawowymi zmianami są wycięcie otworów pod kanapą i zmiana zawieszenia.Wiadamo że jezeli ktoś chce sobie poskakac tak dla siebie i na mniejszych chopach to zawieszenia nie musi zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znalez teraz tego ale czytałem wywiad z Bartkiem Ogłazą o FMX i on wypowiadał się tam że podstawowymi zmianami są wycięcie otworów pod kanapą i zmiana zawieszenia.Wiadamo że jezeli ktoś chce sobie poskakac tak dla siebie i na mniejszych chopach to zawieszenia nie musi zmieniać

 

To przepraszam ale jakie tam musi być zawieszenie? Sanchez za 80 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt od razu nie urodził sie Travisem Pastrana i nie wydaje mi się żeby autorowi był na początku potrzebny motocykl pod zawody. Wiec wydaje mi się ze kłótnia jest zbędna :)

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...