Skocz do zawartości

125 4t -wybór oraz kupno :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o czym ty mówisz w dt nie liczy się moto godzin kto ci takich głupot na opowiadał takie rzeczy dzieją się tylko przy wyżyłowanych motorach typu ktm i w dodatku cross pełny a nie do jazdy po ulicach :D . Ja ci polecam dt zobacz na moje moto ja mam je 5 lat i żadnego remontu a silnik jak w dt 80 lc2 więc nic dodać nic ująć

a pozatym ojciec wczesniej jezdził na mixolu także o czym mowa

 

 

 

A ja ci szczerzę powiem że jeżdżę na oleju orlena za 14 zł i nic mi się z silnikiem nie dzieje przez tyle lat

Edytowane przez ponczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ja taki leje do skuterka. Taki bordowy olej 2T. U mnie też stoi za 14 zł :D

 

CO do DT jestes kolejna osoba która napawa mnie optymizmem co do tej maszynki wiec moze sie skusze. Na filmikach wygląda ciekawie nie powiem no i pewnie łatwiej ukruć takiego dwusuwa przed policją bo czterosuw to juz nie da sie skamuflowac ze to nie 50cc :D.

Prawko na moto zrobie w przyszłym roku takze jakos sie ułoży wszystko ale puki co musze mieć jakas maszynke żeby komfortowo polami doszkoły popylać.

DT jest mocniejsza. łatwiej będzie uciekać policji na pola. Chociaż jak na początek te 14KM też by wystarczyło.

Kurde sam nie iwem.

Jeszzce ktoś jest za DT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ja taki leje do skuterka. Taki bordowy olej 2T. U mnie też stoi za 14 zł :D

 

CO do DT jestes kolejna osoba która napawa mnie optymizmem co do tej maszynki wiec moze sie skusze. Na filmikach wygląda ciekawie nie powiem no i pewnie łatwiej ukruć takiego dwusuwa przed policją bo czterosuw to juz nie da sie skamuflowac ze to nie 50cc :D.

Prawko na moto zrobie w przyszłym roku takze jakos sie ułoży wszystko ale puki co musze mieć jakas maszynke żeby komfortowo polami doszkoły popylać.

DT jest mocniejsza. łatwiej będzie uciekać policji na pola. Chociaż jak na początek te 14KM też by wystarczyło.

Kurde sam nie iwem.

Jeszzce ktoś jest za DT?

dt 125 kupisz bez problemu na 50 bierz dt i nie baw się w hinole

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zobacze jeszzce i dam znać jak cos upatrze.

ale nie powiesz że to jest złe :P

Puki co dzięki za pomoc Ponczo i pozostali zaangażowani :)

Nakręcę filmik z moim moto to wam pokaże jak lata :D

 

Pozdro Lazi11 trzymaj się i jak coś ustalisz to napisz na pw :D służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie macie zdanie na temat Diabolini, Giovani, xmotos itp.

Kumpel ma cos takiego w stylu diabolini małego rozmiaru i smiga na nim ostro. Co jest takiego że ludzi tak odpycha od tych niemarkowych motorków.?

 

Bo te motorki to szroty a nie motorki, taka Nowa DT 125(za czasów jak je jeszcze produkowali) mogła przejechać po 30-40 tys bez żadnego remontu.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup dt, crm, kmx itp., bo 125 4t nie dosc ze nie jedzie to i remont moze byc klopotliwy

btw.

@'Lazi11' przez zaspy a później po lodzie na jezioże około 1.5 km w jedną stronę

 

i pomyslec ze narzekałem na swoją drogę do szkoły :D

haha :icon_mrgreen:

 

CR za mocna jak na początek :)

125 4t ma podobny dzwiek do Chinoli 50 4t skuterków.

No nie mówie ze taki sam, ale jest odrobina podobieństwa tak ze z 50 też sie można pomylić :D

Wiec może tego czterosuwa policja mniej sie będzie czepiala.

Bo kurcze w dt juz na "ucho" slychac tą moc xD

Z tego co sie orietuję na allegro to dt rocznikowo są droższe.

 

@jjank mówisz że 125 4t nie jesdzie hmm tzn że moc za mała? No wiesz dla mnie i tak będzie ogromna różnica jak sie przesiąde z 4 na 14KM :D a co dopiero na te 20-pare.

 

A jesli chodzi o ten kłootliwy remont to czy te remoty w 4t zdażają sie aż tak często? czesciej niż w tej samej pojemnośći 2t?

Edytowane przez Lazi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :icon_mrgreen:

 

CR za mocna jak na początek :)

125 4t ma podobny dzwiek do Chinoli 50 4t skuterków.

No nie mówie ze taki sam, ale jest odrobina podobieństwa tak ze z 50 też sie można pomylić :D

Wiec może tego czterosuwa policja mniej sie będzie czepiala.

Bo kurcze w dt juz na "ucho" slychac tą moc xD

Z tego co sie orietuję na allegro to dt rocznikowo są droższe.

 

@jjank mówisz że 125 4t nie jesdzie hmm tzn że moc za mała? No wiesz dla mnie i tak będzie ogromna różnica jak sie przesiąde z 4 na 14KM :D a co dopiero na te 20-pare.

 

A jesli chodzi o ten kłootliwy remont to czy te remoty w 4t zdażają sie aż tak często? czesciej niż w tej samej pojemnośći 2t?

 

on napisał CRM!! wpisz sobie co to za motocykl w allegro ;] za 3koła cos napewno znajdziesz ;]

 

remont sie robi zaleznie jak jeździsz.... podejżewam ze jak kupisz motocykl w dobrym stanie ALBO kupisz maszyne do wymiany tłoka i sam to zrobisz to bedziesz jeździl i jeździł. tym bardziej ze do szkoły tylko chcesz dojeżdzać... a remont w 4T a w 2T to spora róznica pod względem złożóności urządzenia....

 

tak czy siak odpuść sobie chinole, ogólnie... jak coś kupowac to markowego japończyka. DT, CRM , z czterosuwa XLR (jak cię na niego stać)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jjank mówisz że 125 4t nie jesdzie hmm tzn że moc za mała? No wiesz dla mnie i tak będzie ogromna różnica jak sie przesiąde z 4 na 14KM :D a co dopiero na te 20-pare.

moc 125 4t jest dosc mala tzn. siła jest ale do setki dostabyły taki np. dr 125 od dobrej mz 150 wiec trochę mizeria, a skoro za te same pieniądze mozna kupic 2t prawie 30konne to nie ma sie nad czym zastanawiac

 

jesli chodzi o remont to 4t w idealnym stanie pojedzie bez remontu ze 3x tyle co 2t, tylko, ze jesli trafisz mine z allegro zalana motodoktorem to wtedy remont wyniesie 3x tyle co remont 2t

 

generalnie jestem zwolennikiem 4t, ale w takiej kasie i klasie 2t jest po prostu rozsądniejsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie budrzet to żecz wzgledna i ciągle ulega zmianie :P

Cena może sie wachać do 5000zł. te 3000 to była cena na chinola ale jesli chodzi o yamache no to 5000 można oczywiscie dać :). Kupie już cos pożądnego za te kase? Tak żeby przez jakies 2 lata obyło sie bez remontów.

Z allegro nie kupie moto bo wiem z zcym sie to wiąze.

mam znajmego co sprowadza z niemiec głównie Yamahy może u niego cos znajde.

 

hehe nazwa tej aukcji mnie powaliła :D - http://www.allegro.pl/item742753077_kozack...s_wyprz_cr.html

btw.

Mój brat (21l) planuje przesiadkę z simsona 60cc na KTM LC4 640 supermoto. Co wy na to. Ja mu mówie że sie zabije no ale nie trafia to do niego. xD

Edytowane przez Lazi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba DR 125 będzie dobrym sprzętem za te pieniądze.

 

Co do LC4 to nie jest dobry pomysł. Nie jest to sprzęt dla amatora. Jest bardzo agresywny bo to singiel. Dajmy na to na rondzie odkręci mu za bardzo to może położyć go na bok lub wyrwać. Przy zamknięciu przepustnicy też ani się obejrzysz a tył ucieka. Miałem okazję się tym przejechać i nie polecam dla amatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kup żuka za 600 zł na łeb nie kapie gaz ma i cała wieś podwieziesz.......albo cbr 900 bez papierów (po co sie pieścić z jakimiś 125/50 idź na całość :D )

 

nie ma w zasadzie chińskich enduro z homologacją to po 1....bo już widze leci i inne diabolini

 

po 2 kup tą nieszczęsna dt125 albo dr125 i nie szukaj dziury w całym....

 

do czego w ogóle ty ten motocykl chcesz ?? nie ma czegoś takiego jak kompromis w pojemnościach do 125 albo jedzie i pali albo stoi i nie pali.....do dojazdów do szkoły w sam raz 125/4t ale nie poszalejesz....z kolei 125/2t przy normalnych dojazdach zeżre cie z kopytami paliwem (+/- 7/100 palą)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy szedł od razu na całość nie było by motocyklistów. :)

 

No własnie nie rozważyłem kwesti spalania tak bardzo istonej. :/

Fanie jakby moto palił tak średnio do 6l/100km.

Suzuki DR czterosuw jest jeszzce słabszy niż Yamaha xt.

A zresztą uwierz mi że jak na moje dotychczasowe osiągi w tej dziedinie to 14, 15 KM bedzie wystarczające :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...