Skocz do zawartości

Paranoja roku ! Pie*** Polonez


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tą interpretację, jako jedyną nasuwającą się niemal z automatu znam (obrazek też obiegł już chyba wszystkie miasta i wioski w kraju), ale ciekaw jestem co na prawdę ma on symbolizować/przedstawiać.

 

Podobno Rzeszowianie jak się pod nim umawiają, to mówią "spotkajmy się pod Wielką C^&ą" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowe sytuacje czasami wymagają ekstremalnych działań.Może miejscowe społeczeństwo powoła jakieś pospolite ruszenie/samoobrona zle się kojarzy/celem obrony obywateli.Na początek proponuję unieruchomić wóz /bojowy/owego świra i akcję powtarzać do skutku :bigrazz: Koledze życzę powodzenia w dochodzeniu sprawiedliwości :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą interpretację, jako jedyną nasuwającą się niemal z automatu znam (obrazek też obiegł już chyba wszystkie miasta i wioski w kraju), ale ciekaw jestem co na prawdę ma on symbolizować/przedstawiać.

 

Podobno Rzeszowianie jak się pod nim umawiają, to mówią "spotkajmy się pod Wielką C^&ą" ;)

 

Pomnik Czynu Rewolucyjnego - założenia miał wyglądać jak liście lauru zwrócone do siebie, ale wyszło jak wyszło :biggrin:

 

Tak też mówimy, spotkanie pod Cipką i wszytko jasne gdzie ustawka :bigrazz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu szok :eek: na Twoim miejscu walczyl bym w sadzie i wygral to ze jest nie spalna wladz umyslowych i ma okragly dowod nie pozwala mu na to zebby takie rzeczy robic po za tym jak jest chory kto mu kur...wa dal prawko a jak nawet zaparkowales gdzie on mial parkowac co z tego mugl na straz miejska zadzwonic !!!!! co za stary ch...j Ja bym chyba go zaje.....l powodzenia i walcz a jak to nie pomoze zalatw to inaczej :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok..... Nawet nie chce myslec co by się stało gdyby jakiś motocyklista na drodze go zdenerwował..... Doszłoby do tragedii :(

 

już była raz taka sytuacja w wawie. Dziad zepchnał na Maczka chłopaka na latarnie. Do tej pory palą się tam znicze. Podono wczesniej poklocili sie na swiatłach.

 

swoja drogą ciekawe jak się skonczyla tamta historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, jeśli już jesteś po konsultacji z prawnikiem, to w pierwszej kolejności skupiłbym się na uzyskaniu odszkodowania. natomiast w drugiej - na wymuszeniu na organach państwowych (zapewne sąd) pozbawienia psychopaty prawa jazdy: wczoraj motocykl, za miesiąc matka z wózkiem, bo "stanie na jego miejscu"; nie powinien mieć prawa prowadzenia pojazdów na drogach publicznych

jsz

 

Już wiemy, że ma prawko. Jeśli ma prawko powinien mieć oc... Ale z drugiej strony jeśli jest niepoczytalny, to nie musiał. I chyba nie myślicie, ze odebranie prawka spowoduje, ze przestanie jeździć?

 

Tak, jak ktoś napisał: jeśli ma opiekunów, to po nich pojechać. Że dopuścili do tego, by miał samochód i nim jeździł. Jak nie... to najlepsze, co mozna, to wysłać dziadka na oddział zamknięty, bo stanowi zagrożenie dla innych. Ale nie wiem, jak wtedy z kasą.

 

 

Czy sędzia nie weźmie pod uwagę, że działałeś w afekcie, bo na twoich oczach ktoś robi coś tak cholernie absurdalnego (bo żebyś jeszcze z tym gościem darł koty od wielu lat)? Walcz do upadłego!

 

Jak zeznali przechodzący motocykliści, skakał po masce, zeby go zatrzymać, po tym, jak nawrzeszczał i pomachał rękami - bez rezultatu. I pewnie lepiej będzie się tego trzymać.

Bo i co jeszcze mógł zrobić? (no, może starczyłoby uciąść/stanąć, zamiast skakać... Ale nie dziwię się, że nerwy puściły.)

 

Niech rękę na całym tym forum podniosą ci, którzy wsiedli po raz pierwszy na motocykl inny niż kursowy po odbiorze prawa jazdy kat A/A1.

 

Łapa w górę... Ja nad sobą panuję ;p

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie: szacunek dla autora za opanowanie, że nie naruszył tego dziada.

Niech rękę na całym tym forum podniosą ci, którzy wsiedli po raz pierwszy na motocykl inny niż kursowy po odbiorze prawa jazdy kat A/A1. Cóż, ja też nie podniosę. Jaki wniosek?

Ja też podniosę :buttrock:

Wniosek: może to zabrzmi mocno, nie piję tu do Ciebie, ale nie ma co usprawiedliwiać swojej głupoty tym, że inni głupi robią tak samo :icon_rolleyes:

Edytowane przez Mizc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję całej sytuacji.

Tak jak moje poprzedniczki stwierdziły-samo odebranie prawa jazdy nie będzie miało większego sensu dopóki SWAWOLNY SAM będzie dysponował pojazdem. Z pewnością SS ma ustanowionego prawnego opiekuna i to właśnie do niego należy się udać z roszczeniami. Nie ma najmniejszego sensu rozmawiać z człowiekiem niepoczytalnym i sobie jeszcze krew psuć.

 

 

 

Rzeszów, piękne miasto :lalag: mogłabym tam mieszkać, a wariatów nigdzie nie brakuje-niektórzy mają tylko większego pecha.

Pomnik Wielkiej ci*ki widziałam :bigrazz: Nikt ze znajomych nie mógł mi jednak powiedzieć ku jakiej czci postawiony. Teraz już sobie zapamiętam "Wielka ci**a w hołdzie Czynu Rewolucyjnego" :clap:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...