Skocz do zawartości

Honda Valkyrie została skradziona w Poznaniu


Kalach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z 6 na 7 września z hali garażowej w Poznaniu została skradziona Honda Valkyrie.

 

Rok 2002, kolor czarny, nr Vin 1HGSC34A31A400060, nr rej. SB 2796.

 

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego motocykla proszę o kontakt. :notworthy:

 

Poniżej link do zdjęć:

 

http://i343.photobucket.com/albums/o472/Zi...002_1-w1600.jpg

 

http://i343.photobucket.com/albums/o472/Zi...002_2-w1600.jpg

 

http://i343.photobucket.com/albums/o472/Zi...002_3-w1600.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Page not found

But now that you're here, go ahead and search through the billions of photos, images and videos on Photobucket.

 

Daj jeszcze raz link do zdjęć bo te nie śmigają ;)

 

 

Kałach nie mów że Twoją ukradli?? :banghead: No ja to za JAJCA bym wieszał takie pedalskie złodziejskie nasiona!! :icon_evil:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej są linki, które powinny działać:

 

http://img269.imageshack.us/img269/9530/kalach1jpeg.jpg

 

http://img196.imageshack.us/img196/1161/dsc00258vc.jpg

 

Współczuję Marku, fatalna sprawa...

pzdr

 

Kałach nie mów że Twoją ukradli?? banghead.gif No ja to za JAJCA bym wieszał takie pedalskie złodziejskie nasiona!! icon_evil.gif

 

Dzięki.

 

Valkyrie była jedyną rzeczą na której mi zależało. Masakra, jestem załamany...

 

Ewidentnie była to kradzież na zamówienie. Obok stał motocykl kumpla, który przestawili aby dostać się do Valca i następnie postawili na miejsce :icon_eek:

 

Najgorsza jest ta bezsilność... F...k

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kałach tym bardziej mi przykro bo motocykl genialny i widac ze dopieszczony..... :banghead: Trzymam kciuki zeby jak najszybciej sie odnalazl w nienaruszonym stanie...a teraz trzeba poszukac na allegro;otomoto itd :banghead: :banghead:

 

Za jajca takie pedalskie nasiona wieszac! :icon_evil:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż K***A co za chamstwo. powiedzcie mi tylko kto to kupi? jaki pożądny, rozgarnięty człowiek kupi motocykl z niepewnego źródła z dziwnymi papierami. Przecież nie kupi go żaden młodziak żeby zapie**alać po wsi i po lesie bez tablic? Jakieś ch**e naoglądały się go na stronach i się im spodobał. A żeby ich chudy Mojżesz wygrzmocił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie motocykle mogą np wędrować za wschodnią granicę... Na zamówienie.

pzdr

 

Rozmawiałem już z kilkoma osobami na ten temat i dokładnie to samo powiedzieli.

Po prostu jakiś ch... zza wschodniej granicy miał kaprys na wypieszczoną Valkyrie...

No i pewnie już ma... Eh, brak mi słów...

 

Cholera, a nie dalej jak w pt czy w czw widziałem Twojego Valca dumnie stojącego na rogu Ratajczaka/św.Marcin :(

 

:bigrazz: Zwykle tam sobie na mnie grzecznie czekała... Dzisiaj odruchowo ubrałem skórę, wziąłem kask, po czym przebrałem się w jeansy, bo do pracy już motorem nie pojadę...

 

Cokolwiek innego by mi skradziono, to bym to jakoś przeżył, Valkyrie nie potrafię.

 

Ps. Mam gorącą prośbę aby powiedzieć znajomym o tej kradzieży. Jak pewnie każdy w mojej sytuacji, łudzę się, że gdzieś, ktoś, jakoś... Że do mnie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kałach rozpuściłem wiadomość po znajomych.Dałem też na forum gsxf.pl

Może to coś pomoże :notworthy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Trzeba jednak żyć nadzieją. Jakiś czas temu policja rozbroiła jedną dziuplę z porozkładanymi motocyklami w - uwaga - legalnie działającym warsztacie motocyklowym w jednym z największych polskich miast, praktycznie w centrum tego miasta... Wiem to od przyjaciela, którego motocykl tam znaleziono. Tzn znaleziono prawie wszystko od motocykla, gdyż był już pięknie rozłożony do ostatniej śrubki i czekał na chętnych, którym coś by brakowało. Policja wpadła przez aukcje internetowe, na których kolega znalazł swój silnik, a że jest akurat mechanikiem motocyklowym i swój motocykl rozbierał ileś dziesiąt razy, od razu zwrócił uwagę na charakterystyczną rzecz - tu akurat o ile pamiętam była specyficzna rysa na bloku. I tak po nitce do kłębka policja rozbiła całą siatkę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto mieć nadzieję...jak mi ukradli rower 2 dzień po 1 Komunii do dziadek znalazł ramę u jakiegoś lakiernika przypadkiem zupełnie jak brał się do malowania teraz to rower mojej siostry ale to nie to co moto.Pozdro.3maj się. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...