Skocz do zawartości

Kask dobry a tani. Da się tak?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

hej

 

a uzywa ktos kasku marki Yohe albo cos wie o tych kaskach, rzekomo sa produkowane przez nitro tylko z innym logo handlowym, ja mam yohe identyczny jest jak model nitro n1000

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przysłowiowego oszczędzania

jeżeli sie wyłożysz nie tyle glowa ucierpi co krękosłup. A jak sie wywalisz dobry kask ci nie wiele pomoże ważniejszy ubior żółw itp.

 

chopku co ty wygadujesz?, jak jebniesz o ziemie to glowa ci tak lata ze nawet nie wiesz kiedy przy*ebie w ziemie, widze ze nie miales gleby bo jakbys sypnol chocby przy 60km/h to bys takich glupt nie pisal. Uwiez mi ze nie trzeba duzej predkosci ale sily tak dzialaja na glowe ze nawet nie wiesz kiedy a juz banka kilka razy ziemie/beton/asfalt zaliczysz wiec Kask to podstawa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie udalo kupic uvexa flasha nowego za 180zl, niejest rewelacyjny no moze z wyjatkiem wizjera ale zawsze leprzy niz jakies tornado:] popatrz na louisie, maja czesto przeceny bo np zostal im jeden rzomiar, ja kupowalem w "klasa" oczywiscie zaplacilem zaliczke, kask przyszedl i przymierzylem, bez przymiezania nawet niema co kupowac...

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie pytanie o to gdzie kupić, odpowiadam: u mnie :) czasem mam crossowe agv lub inne w dobrych cenach, nowe praktycznie :( / zawsze oglosze na forum jak będzie coś :) a z tego co czytam to agv mają chyba najwieksze wzięcie. hjc tez nawet... a czy bylby ktos zainteresowany lazerami (cross) lub takim np Airohem Firefoxem ? 1250 gram : > ceny nowych blisko tysiąc, ale u mnie zawsze duuzo taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kaski Tornado są poprostu wspaniałe. Przepięknie wyglądaja gdy zasypie się je ziemią i posadzi naprzykład w nim Chryzantemy. Przepięknie się to prezentuje obok nagrobkowej płyty przyjaciela którego uwarzałeś za brata i który jednocześnie był szczęśliwym posiadaczem tego że kasku. Sam miałem wypadek w takim kasku przepięknie się w prost rozpada pozostaję tylko ten sznurek który nazwano tam zapięciem i trochę styuropianu. Dziękuję bogu (jeśli istnieje) tylko za to że szybkość była nie wielka a motor to WSK. Ale nauczyło mnie to jednego że nawet 500 zł to nie jest wielka cena za to by nikt nie musiał mojego muzgu zbierać z asfaltu mówiąć (zenek słyszałeś koleś miał Tornado na głowie hehheheh). Kocham motocykle i chciałbym się nimi dłóżej niż kilka sezonów cieszyć. Święte słowa nie oszczędzajmy na bezpieczeństwie. Niepolecam także kasków z tzw. wystawek ponieważ często kuszą cena a nadaja się tylko do pasarzera bo przez szybę niewidac nawet słońca patrząc prosto w niebo upalnego dnia. Pozdrawiam wszystkich trzymajcie sie i uwarzajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy rzucaja markami, modelami cenami a niewiem czy ktoś wspomniał o tym ze istotne jest to z jakiego materiału kask jest wykonany to głownie wpływa na cene kasku, wiadomo ze dobra firma nie robi kasków z jakiegos gówna, ale trzeba zwracać na to uwage, ogólnie chyba nie ma sensu kupowanie kasku poniżej 600 zł np jakiejs podróby na allegro za 250zł AGV, sprawdż ile to kosztuje naprawdę, w koncu nasze zdrowie jest najważniejsze i bezcenne, na tym nie oszczędzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam i racje !

 

Niestety z regoly mlodzi ludzie nie maja kasy i chca wydac jak najmniej. To tez rozumiem. Co innego gdy kupije sie halm nie markowy gdzie cena sama mowi o jakosci a zupelnie inna sprawa jak ktos nas przekreca wciskajac podrobe zwlaszcza gdy robi to z premedytacja.

 

takiego to powinno sie za J**a wieszac.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA akurat nie pije więc mnie to nie dotyczy ale wydaje mi sie że kupno kasku > 300 pln to jak shel vpower i inne pierdoly

 

ps. Może by tak zamknąć temat bo takie pitolenie sie robi.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Mam prośbę, tylko nie krzyczcie na mnie za bardzo jeśli popełnie jakąś gafę. Mój mąż kupił sobie po długiej przerwie motocykl Honda (ścigacz). Wcześniej miał motocylke ale ze względu na budowę domu i brak kasy sprzedał. Chciałabym mu kupić nowy kask bo jeździ w starym dość wiekowym. Ma to być prezent i niespodzianka. Niestety z kasą nadal u nas krucho dlatego cena nie może być zbyt wygórowana. Czytałam o polecanych kaskach ale cena powyżej 1 tys to nie na moją kieszeń. Czy da się coś kupić poniżej 500 zł a w miarę sensownego. Proszę pomóżcie osobie zielonej w temacie. :rolleyes: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...