Skocz do zawartości

V Świdnicki Zlot Motocyklowy 04-06 wrzesień 2009


szwarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka.

W ten weekend wybieram się na zlocik do Świdnicy.

Śmiga ktoś w sobotę z okolicy Złotoryi czy Bolca ?

 

A w ogóle czy ktoś tam już był i czy warto tam jechać ?

 

TUTAJ STRONA Z PROGRAMEM ZLOTU

 

Gdyby ktoś szukał noclegów - oprócz pola namiotowego - wiem, że cosik tam się jeszcze ostało:

 

NOCLEGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.

W ten weekend wybieram się na zlocik do Świdnicy.

Śmiga ktoś w sobotę z okolicy Złotoryi czy Bolca ?

 

A w ogóle czy ktoś tam już był i czy warto tam jechać ?

 

TUTAJ STRONA Z PROGRAMEM ZLOTU

 

Gdyby ktoś szukał noclegów - oprócz pola namiotowego - wiem, że cosik tam się jeszcze ostało:

 

NOCLEGI

 

 

Byliśmy w zeszłym roku i polecamy. Ładne miejsce, dobra organizacja, śniadanko w niedziele po prostu mnie mile zaskoczyło :) Do tego wycieczki (a mieliśmy ze soba dzieciaki na motorach ! ), a okolica ciekawa i w wolnej chwili można skoczyć np. do Zagórza Śląskiego lub Książa.

Jeśli w tym roku będzie tak jak poprzednio lub lepiej, to polecam.

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym parku maszyn ? w tamtym roku tego nie było... zostawisz motor ktoś będzie wywijał i wjedzie jeszcze przypadkiem w stojące tam sprzęty bo wątpie żeby dopilnowali tego (w regulaminie jest napisane że nie ponoszą oni odpowiedzialności za takie rzeczy tak samo pewnie za motory pozostawione w tym parku maszyn)... w tym samym czasie jest także w Dzierżoniowie jakieś 20km od Świdnicy http://img136.imageshack.us/img136/23/fest...niki0406200.jpg

Gdyby nie ten park maszyn w Świdnicy to bym się nie zastanawiał...

 

Może to byś ten KISS ten "znany" bo ostatnio też u nich był Rammstein ;)

Edytowane przez radziok16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ten park maszyn to nawet dobra sprawa - to, że napisali w regulaminie, że nie ponoszą odpowiedzialności to normalka wszędzie tak jest - ale myślę, że sprzęt będzie odpowiednio pilnowany.

 

A jak se kilka browców walniesz to po co Ci wtedy moto.

 

Ja tam ten pomysł popieram.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ten park maszyn to nawet dobra sprawa - to, że napisali w regulaminie, że nie ponoszą odpowiedzialności to normalka wszędzie tak jest - ale myślę, że sprzęt będzie odpowiednio pilnowany.

 

A jak se kilka browców walniesz to po co Ci wtedy moto.

 

Ja tam ten pomysł popieram.

 

 

Ja też nie jeżdzę na zlocie szczególnie jak wypiję... zobacze jak bedzie w Dzierżoniowie najwyżej w sobote wjade do Świdnicy w sumie to niecałe 20 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zlocie.

Na zlot zawitałem w sobotę, więc jak było w piątek nic nie mogę powiedzieć.

 

Cena - policzymy koszt wjazdu na imprezkę dla dwóch osób - full wypas - jeden motor:

- wjazd 40 zł kierowca (w tym znaczek zlotowy, naklejka - motocykle są wszędzie, piwo, wstęp do muzeum broni, niedzielne śniadanie, oczywiście wstęp na koncerty, strzeżony parking dla motocykla oraz pole namiotowe, kupon na losowanie nagród),

- 20 zł pasażer (w tym wszystko jak kierowca oprócz znaczka)

- znaczek zlotowy dla pasażera - 10 zł

- dwie koszulki zlotowe - 50 zł (sztuka 25 zł)

 

Co nam daje w sumie 120 zł - więc nie jest to mało ale dużo też nie biorąc pod uwagę co za to mamy.

 

Co prawda w losowaniu nagrody dość kiepskie - minibike, kurtka modeki oraz dwa plecaki - tak dla porównania w Grodzisku Wielkopolskim za los o wartości 5 zł (wjazd na imprezkę był 20 zł) do wygrania był romet 125, quad 100, nawigacje i na prawdę dużo innych nagród, a w Łagowie do wygrania był KAWASAKI 600 (tylko wstęp tam bez niczego kosztował 70 zł) - więc wniosek można sobie łatwo wyciągnąć samemu - mogło by być dużo lepiej.

 

Co do jedzonka - szaszłyki, kiełbaski, karkówka, ziemniaczki, bigos i inne bez zastrzeżeń - ceny też niczego sobie (szaszłyk 7 zł, karkówka 8 zł) - tylko ku ubolewaniu wszystkich szaszłyki szybko się skończyły.

 

Dostęp do alkoholi w miarę przyzwoitych cenach - piwko 4 zł.

 

Występy - cóż mogę napisać - były super - ale widziałem tylko trzy pierwsze kapele - później nie dotrwałem. Ponoć miał być striptiz dla Pań i Panów oraz pokazy ognia - nic o tym nie mogę napisać - może ktoś inny opisze jak było :o).

Była też możliwość na bocznej scenie pośpiewać sobie w karaoke - jeden wielki straszny ryk.

 

Pozdrowienia dla zespołu : ŻYWIOŁ z Wałbrzych - chłopaki dawali radę tylko zbyt szybko zaczęli grać i wiadomo nie wszyscy byli w nastroju do zabawy.

 

Masa różnych konkursów - tutaj brawa dla organizatorów - nagrody wielkie nie były ale ubaw po pachy.

 

Prowadzący - czasami przynudzał ale w sumie ok - dobry tekst (przy okazji reklamowania sponsorów) - "A jeśli twoja maszyna popsuje się tak, że nie można będzie jej naprawić - zgłoś się do firmy XXXXX - skup złomu"

 

Park maszyn - tak jak myślałem - super pomysł - maszyny w bezpiecznym pilnowanym miejscu - nikt inny nie mógł wyjechać na Twoim motorze. Zorganizowane - rewelacja.

 

Toalety - super - w miarę czysto - dostęp do bieżącej wody - bez zastrzeżeń.

 

Wielki plus za niedzielne śniadanie - bez limitu i duży wybór - wędlinki, pomidorki, żurek, grochówka, pieczywo, ser, kawa, herbata - byłem mile zaskoczony. Dla porównania w Grodzisku - tylko parówki.

 

Obsługa - motocykliści z klubu RIDER - zajebiści - nic dodać nic ująć.

 

Podsumowując - zlot można zaliczyć do udanych, miła atmosfera, fajne miejsce, pilnowane motocykle, fajne występy, minusy to jednak chyba jeszcze troszeczkę zbyt wysoka cena i słabe nagrody.

 

A i jak zwykle znowu mało zespołów grających polską muzykę - nikt znowu nie zagrał mi - Czerwony jak cegła :banghead: .

Skąd się bierze ta moda na zespoły cisnące GŁÓWNIE po angielsku - "Polacy nie gęsi, i swój język mają".

 

W przyszłym roku postaram się też zjawić.

 

Powiem tak : na razie zaliczyłem - Oleńkę w Częstochowie, Łagów, Jicin, Grodzisk Wielkopolski, Świdnicę, Szklarską Porębę i uszeregowałbym to tak:

 

1. Grodzisk Wielkopolski.

2. Oleńka w Częstochowie

3. Świdnica

4. Łagów.

5. Jicin w Czechach

6. Szklarska Poręba.

 

Z tym, że w Szklarskiej - głównym powodem niepowodzenia była pogoda - lało jak z cebra więc dlatego kiepsko wyszło.

Edytowane przez szwarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też byłem spotkałem się z Toolmanem, nawet jego koleżanka wygrała piwo :D

 

Co do zlotu: to był piknik/festyn a nie zlot motocyklowy, park maszyn to porażka może i było bardzoo bezpiecznie ale nudnoo, nikt nie orał pola, między namiotami cisza, nawet nie było pogadać o motocyklach bo mieliśmy je zobaczyć oczami wyobraźni?

 

Zespoły git, warunki sanitarne też luz, darmowe ognicho z "patykami" do smażenia ogromny plus-świetny pomysł. Obsługa wiadomo 1 klasa, jedzenie dobre, ale podobno w tamtym roku było tańsze.

 

Więc podsumowując, park maszyn zabija atmosferę zlotu.

Jak przysłuchiwałem się pewnej rozmowie, że w tamtym roku to wariaci bez wydechów całą noc hałasowali, przeorali trawnik i w ogóle byli źli i be to mi się rzygać chciało i to nie od wódki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że zlot bez ryczących nocą motocykli traci, ale wszystko przed organizatorami. Wystarczy by za rok był wyznaczony plac: KATOWISKO :) i po problemie, bo zamknięty parking jest też dobrym pomysłem. Powiem szczerze, że nawet się zjeżyłem wyjeżdżając w niedzielę kiedy ochroniarz zażądał opaski na ręku a ja jej nie miałem i musiałem wyciągać dowód rejestracyjny. Szybko jednak zrozumiałem: tak ma być i koniec, bo to między innymi dla mnie.

Jedno jest pewne: inne klub mogły by się uczyć od Red Rider jak powinien wyglądać porządek (sami sprzątali stoły, teren itp. w trakcie), oraz jedzenie. Śniadanie w niedzielę z 3 potrawami na gorąco, kanapkami i jogurtem to już Hilton :biggrin: jak na zloty !!! Ja zlot polecamy - tym bardziej, że okolice fajne.

Edytowane przez Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...