Skocz do zawartości

Wypadek pytanie


maciasgta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ps.Ks udzielił na tym forum wielu pożytecznych i fachowych porad i choćby z tego powodu należy mu się szacunek flesje.gif

 

 

Jasne i tego podważać wcale nie zamierzam , ale mógłby czasem posluchac innych, starac sie jakos normalnie prowadzic rozmowę, zamiast się wywyższać i pokazywac, moze nie dosłownie ale pokazywac ze ktos jest gorszy od niego, wie mniej itd. Bo Panem świata nie jest....

 

Dobrej nocy Panowie! Moze jutro bedzie lepsze dzien :-)

Edytowane przez Veteranos

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Ks udzielił na tym forum wielu pożytecznych i fachowych porad i choćby z tego powodu należy mu się szacunek :flesje:

 

jannikiel, Adam M. czy konikkonik udzielaja zawsze pozytecznych, profesjonalnych i konkretnych porad po ktorych widac, ze plyna z ich wlasnego doswiadczenia. I zawsze podchodza do pytajacego z szacunkiem i kultura osobista, mimo ze mozna miec calkowita pewnosc, iz goruja nad nim swoja wiedza i doswiadczeniem. Pewnie znalazloby sie jeszcze kilka takich osob na forum. Tych Panow szanuje i nigdy nie zdecydowalbym sie potraktowac ich tak jak KS'a, ktory dla odmiany produkuje posty tasmowo i szczerze mowiac nie przypominam sobie tych jego pozytecznych i fachowych porad w zalewie samouwielbienia i mieszania z blotem innych uzytkownikow forum, ktorych zawsze stawia w pozycji swoich przeciwnikow i probuje zgnoic.

 

P.S. ernestZL, poprosze o jedna koszulke dla mnie :)

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale połowa motocyklowych for leje z Ciebie-powaga-na jednym już poszły zamówiena na koszulki z Twoim avatarem a na plecach... :) :

 

Zamow mi prosze jedna w XXL :biggrin:

 

a potem jako przyjaciele popijali byśmy Martini w Twoim ogródku. :bigrazz:

 

Czego mnie zycie nauczyl to, w tyciu nie mozny niczego wykluczyc, wszystko jeszcze moze sie zdarzyc :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS patrzac na twoje fotki mozna co najwyzej pomyslec ze jests instruktorem ale samochodowym ... zadnego kursanta na moto nie widzialem :) nie oceniam tylko mowie o swoich spostrzezeniach ...

 

i uswiadom mnie tylko z jednym :) ferrari i porshe na nauke jazdy ?? czyzby niemieckie przepisy jakies ??

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytajac ostatniego posta pomyslalem, ze moznaby stworzyc cos na ksztalt "bazy" niepisanych zasad jazdy na motocyklu. Kazdy mialby mozliwosc wpisania jakiejs swojej reguly, ktorej sie trzyma, ktora wyrobil w sobie na przestrzeni lat i pokonanych kilometrow, aby jezdzic bezpieczniej dla siebie.

 

Ja bardzo chętnie poczytałbym praktyczne porady bardziej doświadczonych forumowiczów odnośnie jazdy w polskich realiach. Wprawdzie "Strategie uliczne" trochę obejmuja ten temat, ale dość ogólnikowo i z naciskiem na przepisowość jazdy, a w korkach jednak jeździ się "trochę bardziej do przodu". :crossy:

Obawiam się tylko, że wątek szybko poszedlby w okolice licytacji "jak szybko można przelecieć wąwozem bez urywania lusterek" :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS patrzac na twoje fotki mozna co najwyzej pomyslec ze jests instruktorem ale samochodowym ... zadnego kursanta na moto nie widzialem :) nie oceniam tylko mowie o swoich spostrzezeniach ...

 

nie kazdy kursant zyczy sobie aby jego Foto bylo w internecie, to raz, mam moja prywatna galerie kursantow ( nie wszystkich ).

 

i uswiadom mnie tylko z jednym :) ferrari i porshe na nauke jazdy ?? czyzby niemieckie przepisy jakies ??

 

Do szkolenia mozesz uzywac kazdego auta jakiego tylko zapragniesz i jakie sciagnie Ci kursantow do szloly.

 

Egzamin niestety moze odbywac sie jedynie na autach ktore sa dopuszczone do odbierania egzaminow, konkretnie chodzi o tylne miejsce z prawej strony ktore zajmuje egzaminator. ma spelniac wymogi bezpieczenstwa, posiadac odpowiednie gabaryty i drzwi.

 

Porsche nie byl autem do nauki.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ps.Ks udzielił na tym forum wielu pożytecznych i fachowych porad i choćby z tego powodu należy mu się szacunek :flesje:

Proszę Cię-bo parsknę śmiechem :biggrin: To największy ignorant motocyklowy na tym forum-. Całą swą wiedzę czerpie z biblii pod tytułem "Motorrad" a do tego nie potrafi pisać ani po polsku ani (pożal się boże) po angielsku.

You'er welcomme

Co to w ogóle znaczy? Dwa wyrazy i dwa błędy. To już nie jest ignorancja-to wtórny debilizm!

Człowieku, jak nie potrafisz ,to nie używaj języka o którym nie masz pojęcia! To samo tyczy się tematów motocyklowych. Wracaj na forum motodriver(co to w ogóle jest :icon_rolleyes: ), tam masz wielu wiernych słuchaczy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię-bo parsknę śmiechem :biggrin: To największy ignorant motocyklowy na tym forum-. Całą swą wiedzę czerpie z biblii pod tytułem "Motorrad" a do tego nie potrafi pisać ani po polsku ani (pożal się boże) po angielsku.

 

Co to w ogóle znaczy? Dwa wyrazy i dwa błędy. To już nie jest ignorancja-to wtórny debilizm!

Człowieku, jak nie potrafisz ,to nie używaj języka o którym nie masz pojęcia! To samo tyczy się tematów motocyklowych. Wracaj na forum motodriver(co to w ogóle jest :icon_rolleyes: ), tam masz wielu wiernych słuchaczy :icon_mrgreen:

 

 

Sens,a zwłaszcza pytanie tego posta dotyczy całkiem innej sprawy.Na pewno nie poprawności języka polskiego.Więc jak masz coś do powiedzenia,to powiedz w temacie oczywiście.Szukasz i prowokujesz zaczepki.Nie o to tutaj chodzi.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite, jak coś Zajc napiszę i to w miarę logicznie po polsku, to zaraz pojawia się Jeżyk, albo Ks.

Profesorowie filologii polskiej.

Czy wy macie powiadomienia sms :icon_question:

Powiadomienia smsowe dawali gratis do leków na demencję starczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...