Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się i ja

 

[*] dla pilotów...

 

 

PS - krolik/zajac rzadzi :D

 

O taaaaaaak.... królik to hit absolutny :biggrin:

Fotki będą jutro :biggrin: (królicze też :biggrin: )

 

Ale wyjazd ogólne all inclusive :bigrazz: Enduro, winkle etc.

 

P.S. Drużyna Chaosu nawet porządnie "ukraść" moto nie potrafi :bigrazz: .... do tej pory mi w uszach dzwoni :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy pogoń za zającem? :bigrazz:

 

 

:icon_razz:

 

Odczepić się...a sio a sio :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ciała i pojechałem w drodze powrotnej do przodu, zamiast skręcić w lewo (chyba lol- nikt nie włączył kierunkowskazów), także sorry, że się nie pożegnałem nawet. Zawróciłem, nie wiedziałem, gdzie ekipa pojechała, także zawróciłem znowu i pojechałem na trasę do Wawy.

Wyjazd ogólnie udany- poza totalnym chaosem- nie wiadomo ile nas było, kto kiedy i gdzie jedzie. Duży plus za spokój, chyba tylko jeden motocykl "dzikował" na początku. Nie było sensu jechać szybciej- następnym razem jadę w wolniejszej ekipie- 5 minut mnie nie zbawi- przy takich trasach prędkość w okolicach 100-110 km/h w zupełności wystarczała.

Wróciłem do Ursusa o 17:02 - chyba szybciej dojechałem niż z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ciała i pojechałem w drodze powrotnej do przodu, zamiast skręcić w lewo (chyba lol- nikt nie włączył kierunkowskazów), także sorry, że się nie pożegnałem nawet. Zawróciłem, nie wiedziałem, gdzie ekipa pojechała, także zawróciłem znowu i pojechałem na trasę do Wawy.

 

Włączył, włączył i nawet machaliśmy do Ciebie z Orlenu :bigrazz:

Do następnego razu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewulec się melduje z powrotem. A miało być tak pieknie. Szkoda pilotów [*]

Celu nie osiągneliśmy, był za to spontan :lalag: :crossy:

W Opocznie podobno ładne płytki robią do łazienki :biggrin:

Podziękowania za chaos. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak to się stało (wypadek Białorusinów)...przykra sprawa :

 

"Białorusini pokazywali swój samolot, chwalili się nim, opowiadali, jakie ma możliwości i co będą chcieli zaprezentować widzom - relacjonowała reporterka TVP.

 

- Są takie figury, które są w stanie wykonać tylko nasi piloci. Należą do nich tzw. dzwon i specjalna pętla z pikowania - mówił jeden z pilotów. - Jest czym się pochwalić, mamy z czego być dumni. Wczoraj zaprezentowaliśmy to w czasie treningu i mamy nadzieję, że na pokazie powtórzymy to samo - dodał drugi."

 

W sobotę piloci nie wystartowali z powodu pogody. Ich niedzielny lot zakończył się tragicznie.

 

 

(*)...

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:offtopic: :offtopic: :spam: :spam: :evil:

 

 

 

 

:icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiu Hefner to zrobił przede mną. On lubi króliczki. :bigrazz: :wink:

 

Ło Matko! To on też latał dzisiaj z nami? :biggrin:

 

Dobrej nocy Panowie pospamujemy jutro jak wrzucę fotki :biggrin:

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dane mi jest obejrzeć Air Show, 2 lata temu miałem jechać w niedzielę, a w sobotę doszło do zderzenia. W tym roku pojechałem w sobotę, to zaczęło padać i nic nie widziałem, więc wybrałem się też w niedzielę i jak tylko zajechałem doszło do wypadku.

 

Szkoda pilotów bo byli niesamowici, szkoda też organizatorów bo chcą zrobić coś fajnego, ale mają wyjątkowego pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...