Skocz do zawartości

co o niej sadzicie?


M@łpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ehh.. moja etka jeszcze w rozsypce, ale przysięgam na wszystkie świętości że jak wpadnie kasa z 18-tki to do wakacji będzie wyremontowana a wszystko przez tego hu*a ci mój starszy od niego kupił, jak już będe jeździł nie omieszkam przejechać się do niego i mu coś powiedzieć..!!!!!!!)

ku*wica mnie bierze jak ide po mieście i widze motocyklistów na swoich maszynach.. :flesje: no ale musze poczekać aż wyjade swoją granatową maszyną :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

 

dopisane:

 

rozpisałem sie a nie napisałęm nic o twojej maszynie :mrgreen: , ogólnie ok, ale kolorek taki blady, dodał bym jeszcze jakiś kuferek, podwyższył tyłeczek i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm 150 :) ja na swojej 251 wyciskam prawie 100 na 3 :( :flesje:

 

no i co z tego Czy to jest az tak wazne ile wyciskasz? Przeciez nie o to tutaj chodzi Jezeli chcesz sobie wycyskac to kupujesz przecinaka i masz speeda

 

Co do koloru tez w sumie jak dla mnie nie ciekawy ale ogolnie Etka ladna Szkoda ze nie ma fotek z boku kilku a tylko jedna Pozdrawiam Do zobaczenia na szlaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Szczerze mówiąc ten tłumik to tragedia

 

no bo jest jeszcze nieskonczony jest tam zdjecie z nałozona rura ale jeszcze nie przyspawana (zdjecie nr 20)

 

 

Oby sie tylko tak dobrze sprawowala jak wyglada

 

narazie sie dobrze sprawuje a nawet bardzo dobrze. Zaniedługo ja jeszcze sprawdze w trasie - juz nie moge sie doczekac (jeszcze tylko rejestracja mnie trzyma)

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no moto bardzo ładne, nieźle przerobione - bez przesady i ciekawie.

ps. jak zobaczyłem ten tłumik na 1szej focie to sie przeraziłem, ale to co na kolejnym to pełna kultura. tak trzymaj !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...