Skocz do zawartości

CBR F4i


michal750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Motocykl mam dopiero 2 dni , wiec nie znam zbytnio jego historii.

Na poczatku bylo wszystko ok, ale na drugi dzien pojawily sie drobne problemy:

 

1. Nagle przestal dzialac predkosciomierz. Na wyswietlaczu byla tylko cyfra "0" i nic sie nie zmienialo podczas jazdy. Nie dzialal takze licznik przebiegu km. Nie wyswietlaly sie kwadraciki od rezerwy paliwa. Obrotomierz chodzil bez zarzutu i wszystkie kontrolki tez. Gdzie sprawdzic przyczyne tego? Skad zegary dostaja impuls predkosci?

Dzis sprawdzilem i predkosciomierz juz dziala (sam sie naprawil), ale za to:

 

2. Mryga mi kontrolka FI. Po odpaleniu mryga 2-krotnie w odstepach 2-sekundowych. Po zgaszeniu motocykla przestaje i przy nastepnym uruchomieniu juz nie mruga. Jednak podczas jazdy lubi sie czasem zapalic i wtedy musze sie zatrzymac, zgasic moto i znow odpalic. Domyslam sie ze to jakis blad na wtrysku? Jak go odczytac? Jak go skasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdzilem wtyczki i szarpalem lekko przewodami i wtyczkami podczas jazdy, ale bez rezultatu.

Gdzies cos nie łączy, tylko nie wiem nie gdzie, a nie chce rozwalac calej wiazki.

To moze podpowie ktos skad zegary biora impuls predkosci i gdzie to sie znajduje?

Mam serwisowke ale z angielskim srednio :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź w serwisówce stronę z kodami błędów i przepisz na forum to co znajduje się pod: "2 blinks" lub "two blinks".

Jak jeździ dobrze to przy 2 mignięciach pewnie coś z map sensorem, ale wątpię żeby miało to związek z zegarami chyba że ktoś przy nich grzebał???

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...