Skocz do zawartości

Pierwszy wypad w teren, hardcore, foty :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! :lol:

tym razem juzw lepszym nastroju 8) śmigałem dzisiaj po lesie :flesje: poniżej przedstawiam wam kilka fotek z tego wyadu :) reszta zdjęć jest na mojej stronie www.enduro-slabek.prv.pl :( w dziale moje wypady", a następnie kliknijcie na pierwszy wypad w 2004 roku :D no nic, w lesie byłem sam więc zdjęcia robiłem albo aparatem stojącym na kasku albo wiszącym na drzewie :( no nic, to przedstawiam Wam już fotki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze tak se rozkopales i nawodniles ogrodek

 

no comment`s... barany z daleka ode mnie...

 

Ale opona z tyłu to slick..

 

prawdę mówiąc to pogoda mnie troche zaskoczyła. Dzisiaj w ciągu kilkunastu minut poskładałem rozłoożone części do motoru i wyleciałęm z domu jak najszybciej się tylko dało. 8) Prawdopodobnie, za dwa tygodnie, jak będę jechał po odbiór nowej manetki do Lbn-a, to kupię sobie komplecik świeżuśkich oponek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Słabek i Artur! (oraz inni prowadzący dyskusję na podobnym poziomie jak ci Panowie).

Macie 3 wyjścia:

1. Albo zaczniecie rozmawiać o enduro, a nie obrażać się nawzajem.

2. Albo wrzucicie siebie nazwajem do "Ignor" i będzie spokój.

3. Albo Wasze posty zaczną znikać.

Wybór należy do Was. Ja nie zamierzam się więcej powtarzać, bo mam już dość!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Albo zaczniecie rozmawiać o enduro, a nie obrażać się nawzajem.

z nim się tak nie da rozmawiać...

2. Albo wrzucicie siebie nazwajem do "Ignor" i będzie spokój.

i co mi po tym jak on mi będzie dupsko obrabiał za moimi plecami :?: :!:

3. Albo Wasze posty zaczną znikać.

zastanów się czym ja Ci zawiniłem i za co chcesz usuwać moje posty. Uwierz mi, hamuję się jak tylko potrafię. To chyba jego posty powinny wylecieć z tego tematu :!: Nie wniosły nic nowego, a wręcz przeciwnie, zaczęły mieszać :!: Zastanów się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna ta opona z tylu chyba adekwatna do takiego endurowca jak ty

kiedyś Czachor powiedział na mecie jednego z odcinków specjalnych, na Dakarze "Właśnie po oponach można poznać jak szybko ktoś jechał. Wystarczy obejrzeć opony i po ich stanie wiadomo, kto wygrał." :flesje: Nie odbierzcie tego tak jakbym się do niego porównywał, czy do innych zawodników z Dakaru, ale myślę, że ten cytat da do zrozumienia Arturowi jakim jest "endurowcem" :arrow: zna się chłopak na rzeczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki tylko oponka z tyłca Słaba  :|

 

Słaba, bo to wkońcu Słabek :flesje:

 

no, no... :)

 

dzisiaj znowu pośmigałem 8) śnieg już stopniał nawet w lesie, a na drogach suchutko :D Miałęm okazje przebujać swój tyłek Fazerem 600 z 2004 roku i podziwiać jazdę na gumce gsx-r`ów :( no nic, lecę, bo muszę porządek na dysku zrobić :D

pzdr :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

napisałbym coś o wszych rozmowach ale to chyba nie ma sensu

 

byłem dzisiaj w gówach. jest tak mokro że hej i trochę się nie da jeździć szybko ale za to każde odkręcenie powyżej 9000/min owocuję finezyjną fontanną liści :flesje:

KOCHAM TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...