Skocz do zawartości

Najazd na ministerstwo!


Wookash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że małopolska i śląsk przewidują dalsze takie akcje, Poznań umawia się na 14.08 a to właśnie motocykliści ze stolicy mają największy wpływ na skuteczność akcji- możemy nacisnąć bezpośrednio na aparat decyzyjny.

 

Ja również zjawię się w czwartek- mam nadzieję, ze nie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że małopolska i śląsk przewidują dalsze takie akcje, Poznań umawia się na 14.08 a to właśnie motocykliści ze stolicy mają największy wpływ na skuteczność akcji- możemy nacisnąć bezpośrednio na aparat decyzyjny.

 

Ja również zjawię się w czwartek- mam nadzieję, ze nie sam.

 

Wookash jak bedzie cos wiecej wiadomo o samej akcji to pisz do mnie na gronie ok?:-) Albo poprzez forum..i przypomnij bo nie zawsze mam dostep :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem również info, że w czwartek o 12 będą wręczać... także przyjedźmy w czwartek na 11:30, dowiemy się może kilku szczegółów i kto może to przyjedzie i w piątek- ja np mogę.

 

Miejsce zbiórki parking przed ministerstwem infrastruktury na ul. Chałubińskiego

Edytowane przez Wookash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 2 informacje i tak też przekazuje :icon_rolleyes:

 

Czwartek 100% bo mam tez drugie źródło które na to wskazuje. Co do piątku info podał kolega wyżej...

Czyli termin nie jest pewny,pokopię jeszcze na Śląskim forum :wink:

 

Forum Śląskich Motocyklistów podaje :piątek 12 godz.przed ministerstwem w Wawie/wręczanie petycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech ktoś napisze w końcu kiedy i gdzie, bo jakieś tu rozbieżności czwartek, piątek, czwartek i piątek ????

 

TAZZMAN już napisał że w piątek jadą co stolicy.

w czwartek mamy spotkanie z Krakowiakami na naszym terenie.

 

PS. cała akcja jest oddolna i spontaniczna, nie ma żadnego organizatora dlatego takie zamieszanie a niektóre służby chcą koniecznie doszukać się ludzi którzy są odpowiedzialni za blokady na A4.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, piątek u mnie odpada. Czwartek jest ok. Więc będe. Obawiam się, że samo spotkanie powiedzmy nawet 30 maszyn nic nie wniesie do sprawy. Chyba, że będzie jakaś dodatkowa lista i zostanie dołączona do tej wręcznanej w piątek.

Może Wookash jako założyciel wątku, stworzył by taką liste.

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, piątek u mnie odpada. Czwartek jest ok. Więc będe. Obawiam się, że samo spotkanie powiedzmy nawet 30 maszyn nic nie wniesie do sprawy. Chyba, że będzie jakaś dodatkowa lista i zostanie dołączona do tej wręcznanej w piątek.

Może Wookash jako założyciel wątku, stworzył by taką liste.

 

 

 

Czyli już ostatecznie... spotykamy się w piątek 11:30 na parkingu ministerstwa- wezmę kartkę, długopis i być może uda nam się podłączyć do podpisów.

 

Kto chętny niech sie dopisuje tutaj

1)Wookash

 

Edytowane przez Wookash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wyrwac z pracy i podjechac. Ktos moze zapodac linka do mapki zeby wiedziec gdzie ustawka?

 

Lista obecnosci:

1)Wookash

2) oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wyrwac z pracy i podjechac. Ktos moze zapodac linka do mapki zeby wiedziec gdzie ustawka?

 

Lista obecnosci:

1)Wookash

2) oscar

 

mówisz- masz

 

http://maps.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geoco...97&z=16&iwloc=A

 

Tytusa Chałubińskiego 4/6, trudno nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...