Skocz do zawartości

[S] Suzuki GSXR 750 - zadbany !


cineq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Chce sprzedać mojego olejaczka. Jest to Suzuki GSXR 750, 1990 r. produkcji.

 

SILNIK – zdrowy i zadbany, (można zmierzyć kompresje) chodzi równo i nie gaśnie, nie przerywa, zapala od strzała, nie puści dyma, nie poci się, praktycznie fabryczne zużycie oleju !! 2 tys. km temu regulowane luzy zaworowe, ustawione i synchronizowane gaźniki, zmieniony olej na MOTULA 5100 wraz z filtrem, założone nowe świece NGK. Jest to oryginalny R719 a nie podkładany od czegoś innego..

 

Silnik jak na olejaka pracuje bardzo ładnie, jeździłem oglądać kilka po 300 kilometrów w 1 strone i żadnentak pięknie nie pracował :)

 

RAMA – prosta, motor nie miał „dzwona” nikt nigdy przy niej nic nie robił, nie jest „polerowana”, stelaż nie cięty i nie wyginany. W 100 % seria !

 

ZAWIESZENIE– pierwszy model GSXRa na UPSIDE DOWNIE, zawieszenie trzyma, jest twarde, nigdzie nie cieknie, ani nie ma luzów

 

NAPĘD – DID smarowany co chwila smarem MOTULA, jest jeszcze pół naciągu

OPONY– jeszcze śmiało można na nich polatać – widać na fotkach grubość bierznika

 

dokładniejsze info i zdjęcia na aukcji allegro http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=698295106

 

Motor naprawda zadbany, nie jest to allegrowa mina. Bardzo o niego dbałem i szanowałem, dla tego tez nie pytać się czy oddam za 3 tys. Szrotów pełno jest na allegro, a porzadny olejak trzyma cene - każdy to wie.

 

 

Oczywiście cena do negocjacji jest :)

 

Więcej zdjęć w dużej rozdzielczości na maila ;)

Kontakt do mnie na stronie allegro!

Pozdrawiam!

 

 

 

 

http://img148.imageshack.us/i/p7250053.jpg/]http://img148.imageshack.us/img148/4961/p7250053.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ! motocykl jest pomalowany słabo, ale owiewki są w dobrym stanie. Nie były połamane, uszkodzoniom ulegały tylko ich mocowania. od wenętrznych stron sa jeszcze fabryczne dystanse z gąbki, więc nikt tego nie malował;) Podejrzewam, że były malowane z powodu rys! nie mogly być one duże, ponieważ jak widać klamki sa org, wydech również org., nie ma tylko odważników. Motocykl technicznie jest naprawde super, a estetycznie.. hmm i tak najlepiej wygląda bez owiewek :buttrock: - tak też jeździł poprzedni właściciel, ale ja założyłem bo przy dużych prędkościach podróżnych super chronią przed wiatrem

 

Cena do negocjacji - zapraszam do obejrzenia bo warto!

 

Jeśli pokażesz mi palcem co jest neizgodne z opisem, lub do naprawy tyle zejde z ceny :icon_exclaim:

 

MOGĘ ZAMIENIĆ SIĘ NA AUTO HONDA CRX, MERCEDES 123/124 + MOJA DOPŁATA

Edytowane przez cineq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoda, ze blizej gdzies nie jestes... Osobiscie dzisiaj jestem po ogladaniu nastepnego "idealnego" moto, z tego tylko benzyna z olejem ciekla z pod gaznikow, kopcil na niebiesko, obydwie opony wraz z napedem do wymiany od reki ehh...

 

Pzdr i powodzenia w sprzedazy :flesje:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze blizej gdzies nie jestes... Osobiscie dzisiaj jestem po ogladaniu nastepnego "idealnego" moto, z tego tylko benzyna z olejem ciekla z pod gaznikow, kopcil na niebiesko, obydwie opony wraz z napedem do wymiany od reki ehh...

 

Pzdr i powodzenia w sprzedazy :flesje:

 

Jakoś Cie rozumiem.. sam jeździłem z Podlasia na kujawy oglądać "igły". Niestety wydałem tylko na benzyne. O motocykl mój nikt nie zadzwoni nawet, czyżby za wysoka cena ? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...