Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się Borki nie podobały bo i co się mi miało podobać?!

Sodomia i Gomoria, wszyscy dookoła pod wpływem %, A wieczorem nawet spać nie mogłam, bo nikt nie szanował ciszy nocnej. Hałas, kłótnie, euforia, żale...

Ja mialem domek najbardziej oddalony od centrum imprezowego, w dodatku spedzilem tam samotna noc - wiec miejsc od groma, szkoda ze nie mowilas wczesniej :banghead:

 

 

Nocleg w Toruniu - jak polozylem sie spac chwile po 20 to wstalem 15 min po budziku ok 6 - to chyba mowi samo za siebie. Dzisiaj rano dotarlem do Bydgoszczy - lancuch nasmarowalem i motocykl po jezdzie w deszczu przeczyscilem - melduje gotowosc do drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Igorze

To ja jestem tym fiutkiem, ...

Wyspowiadałeś się, wyraziłeś żal to ganiaj teraz do ks. Yubego po rozgrzeszenie :icon_twisted: .

Następnym razem chociaż nie lataj pod prąd.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też troszkę zmarzłem. Tak to jest jak się jeździ bez PODPINKI :icon_twisted:

Dzisiaj wznawiam poszukiwania :biggrin:

 

p.s. Keryn .... tak obstawiałem że to Ty ..... trzeba było Igora rozjechać ha ha ha ha ha :buttrock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dotarłam w niedzielę, w Borkach było cicho, jak makiem zasiał. Kilka mordeczek przemknęło cichcem pomiędzy krzakami, kilka sprzętów grzecznie parkowało, niektóre naznaczone trampkami czy innymi tenisówkami na lusterkach. Pomyślałam - święci (Ojciec YUBY rozgrzeszył wszystkich??) czy skacowani?! Dopiero czytając pretensje Igor'a, przeprosiny Keryn'a i oglądając foty wiem, że zdecydowanie byliście SKACOWANI i że wiele mi przeszło koło nosa. Wiem też, że następnym razem muszę koniecznie poznać Was na dziko i procentowo :biggrin: A za wczorajszych kilka chwil, dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehe ...i po borkach ...fajna, klasyczna najebka :D

 

...dzięki i pozdro dla wszystkich staro- i nowopoznanych stworów :D

 

 

...Aśka ...no nie może być dziadostwa, że jeden ludz beceluje za ognisko dla wszystkich ......prześlij mi proszę na PW swój nr konta

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...