Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 domków obsadzone, ja chyba potrzebuje jeszcze jeden wiec zadzwonie czy maja jeszcze cos do zaproponowania i dam znac na forum.

Gdybym się wybierał, tobym pewnie optował za pokojem w pawilonie - nie trzeba by było nikomu podkradać farelki. :icon_twisted:

Właśnie odwiedziłem ich stronę. Może do nich przedzwonię.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rowniez bedziemy niech nikt sobie nie mysli????zwyczajnie nie mamy czasu na pisanie zbieramy sily na picie i podawanie .......znaczy sie reki!!!!!!!!!!!!!!!

O.O.O

 

pozdrawiamy wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

no oczywiscie ,ze reke podawac :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma mozliwosci zorganizowania jakis konkurencji zlotowych to bardzo proszę.

Czy ktos jest zainteresowany jakąkolwiek paradą? Bo nie wiem ile piwa ze soba brac.

 

 

Weź dużo piwa. Parady zazwyczaj w Borkach są po lesie, a najlepsza konkurencja to nie pocelowanie w drzewo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szwed141408

cezsek!!!

 

Gumbej już ma miejscówkę :biggrin: i to FULL WYPAS

 

Z kim będzie spał :icon_question: Oto jest pytanie :icon_idea:

A ja wiem ale ..... Gumbej zakazał mi mówić pod karą chłosty :biggrin:

:icon_razz:

Joaśka

 

 

hej wszystkim,czy ktoś mnie zabierze na te Borki???????Bardzo bym chciala bo nigdy na takim zlocie nie bylam, oddam wszystko stodołę oborę i sciernisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim,czy ktoś mnie zabierze na te Borki???????Bardzo bym chciala bo nigdy na takim zlocie nie bylam, oddam wszystko stodołę oborę i sciernisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj spokój. Po co to ludzi bogactwem w oczy dźgać ;)

Dołączaj do grupy Toruń albo Wawa i na Borki leć. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hej wszystkim,czy ktoś mnie zabierze na te Borki???????Bardzo bym chciala bo nigdy na takim zlocie nie bylam, oddam wszystko stodołę oborę i sciernisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Możesz dołączyć się do nas, zapraszam:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=40931&st=2940

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim,czy ktoś mnie zabierze na te Borki???????Bardzo bym chciala bo nigdy na takim zlocie nie bylam, oddam wszystko stodołę oborę i sciernisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Dołączaj do grupy Toruń albo Wawa i na Borki leć. Proste.

 

Możesz dołączyć się do nas, zapraszam:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=40931&st=2940

 

A pewnie, gdzieś zawsze można. Szwedowa, a mąż nie leci? Czyli na plecaka chcesz? :D Tyson...miej dobre serce..... :icon_twisted: (tylko szepnij czule koleżance, że ominęła powitalnię i nie pokazała się jeszcze od fajniejszej strony :D )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tyson...miej dobre serce..... :icon_twisted: (...) (tylko szepnij czule koleżance, że ominęła powitalnię i nie pokazała się jeszcze od fajniejszej strony :D )

 

Mam dobre serduszko i dlatego nawet nie zaproponowałem... :wink:

 

 

 

 

 

P.S. Zapraszamy do powitalni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...