Skocz do zawartości

Obiecane foty mojego Simaka ;)


Kleszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He he kopka jest orginalna, taką wasnie mialy simsony enduro :)

A ja całe życie myślałem, że enruro miały prostą kopkę, qrcze żyłem w błędzie.

 

P.S. A ja i tak wolę oryginalny stan. A czarny metalic z naklejkami i polerką silnika - miodzio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :flesje:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :)

Simsonek ładny ' date=' wprost piny ale taki jakiś wysoki bardzo, ja u siebie tylko przód dałem wyższy, ogłulnie super tylko oponki i naklejka SIMSON na bak :lapagora:

 

Patricio Znowu chcesz piaskownice robić?? A co takiego Ci się w moim simsonie nie podoba??

A może tak co ma Simek Kleszcza czego nie ma mój??[/quote']]

 

Ślepy ejstes??Jego nie ma WT to po pierwsze. Po drugie ma fajna konsole, ma błotnik z tyłu, kierunki, nie ma wiejskich uszu na kierownicy, ładne lusterka i bagaznik, oraz nie pognieciona kanapa. A i ten twoj szrotowóz nie ma nawet licznika. Jak cos przeoczylem dopiszcie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie zagospodarowany przod, kierownica enduro, zadnych obzydliwych naklejek SIMSON, gustownie pomalowany dekliel, blotniki ... azzzz zreszta. Na twojego nie moge patrzec.

Ten drugi wyglada jak nowy model simaka ... i mogliby w sumie je produkowac w takim stanie + kola 3 szprychowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mozesz go sobie obrazac prosze bardzo. A co do surfmeanowego, to mowil mi ze silnik długo nie pochodzi

Pozatym Endupas, troche krytyki ci nie zaszkodzi, moze w przyszlosci mniej sprzetów zwieśniaczysz (pechowe bede motory ktore ci wpadną w łapy)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...