Skocz do zawartości

Suzuki gsx 550


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem Suzuki gsx 550 1987r. od niedawna interesuje mnie nastepująca rzecz do cylindrów pod gaznikami jest zamocowane takie pokrętło ze sprężnka do czego ono służy i jak należy z nim postepowac.

Z góry dziekuję za informacje i pozdrawiam.

Edytowane przez wojtus20_88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem możliwe a czy wiesz moze jak się to rególuje bo fakt słychac łańcuszek przy zejściu z obrotów

 

NAJLEPIEJ NIE DOTYKAJ ! ZAPEWNE TO JEST USTAWIANIE OBROTOW MOTOCYKLA (GAZNIKÓW) .ZMNIEJSZASZ I ZWIEKSZASZ OBROTY .

jeśli obroty rególuje sie na cylindrze no to nie moge wyregolowac jesli nie wiesz o co chodzi to po co sie udzielasz

 

calkiem możliwe a czy wiesz moze jak się to rególuje bo fakt słychac łańcuszek przy zejściu z obrotów

jeśli obroty rególuje sie na cylindrze no to nie moge wyregolowac jesli nie wiesz o co chodzi to po co sie udzielasz

 

Mogę jeszcze dodać że podszas obrotu pokrętła wysuwa sie ono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wygląda podobnie jak przedmiot z aukcji to pełni też taką jak w tytule aukcji jeśli nie to będziemy zgadywać dalej. a jeśli naprawdę chcesz się dowiedzieć o co pytasz to prześlij jakieś fotki.

http://www.allegro.pl/item679485589_mcct_n...r_z400_drz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie litości ten dział nazywa się MECHANIKA a nie MOTOCYKLOWA ZGADUJ ZGADULA :banghead:

Po jaką cholerę pisać bzdury?

Ten element pod gaźnikami to AUTOMATYCZNY napinacz łańcuszka rozrządu.

Jeżeli już słychać łańcuszek rozrządu to znaczy DO WYMIANY !!!

Nie dotykaj tego pokrętła podczas pracy silnika bo będziesz musiał wymieniać zawory.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem możliwe a czy wiesz moze jak się to rególuje bo fakt słychac łańcuszek przy zejściu z obrotów

jeśli obroty rególuje sie na cylindrze no to nie moge wyregolowac jesli nie wiesz o co chodzi to po co sie udzielasz

 

Mogę jeszcze dodać że podszas obrotu pokrętła wysuwa sie ono

[/quote

chciałem ci jakos pomoc .(to po co sie udzielasz)?! tak wytłumaczyles swoje niewiadome ze myslalem o tym akurat ze jest przymocwane do silnika obejmą moze. tak ze nie obrażaj mnie. po za tym to ty nie wiesz o co chodzi widze.bo jak mozna niewiedziec co to jest ,patrzac na napinacz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wygląda podobnie jak przedmiot z aukcji to pełni też taką jak w tytule aukcji jeśli nie to będziemy zgadywać dalej. a jeśli naprawdę chcesz się dowiedzieć o co pytasz to prześlij jakieś fotki.

http://www.allegro.pl/item679485589_mcct_n...r_z400_drz.html

cos podobnego tylko na tym linku jest sróba z kontrą u mnie wyglada inaczej beda fotki

 

Panowie litości ten dział nazywa się MECHANIKA a nie MOTOCYKLOWA ZGADUJ ZGADULA :banghead:

Po jaką cholerę pisać bzdury?

Ten element pod gaźnikami to AUTOMATYCZNY napinacz łańcuszka rozrządu.

Jeżeli już słychać łańcuszek rozrządu to znaczy DO WYMIANY !!!

Nie dotykaj tego pokrętła podczas pracy silnika bo będziesz musiał wymieniać zawory.

miales juz doczynienia z takim silnikiem duzo roboty wymienic lancuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz na allegro napinacz w częściach motocyklowych a na pewno znajdziesz część co wygląd tak jak u ciebie. w ogóle jak chcesz się czegoś dowiedzieć to pisz precyzyjne pytania, jak nie wiesz o co się dokładnie pytasz to uzupełniaj pytanie fotkami, przynajmniej nie wyjdziesz na zupełnego ignoranta.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos podobnego tylko na tym linku jest sróba z kontrą u mnie wyglada inaczej beda fotki

miales juz doczynienia z takim silnikiem duzo roboty wymienic lancuch

 

Roboty na jakieś dwie godziny wliczając w to regulację zaworów przy okazji.

O ile nie chcesz szukać drugiego silnika to sam tego nie zrobisz.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...