Skocz do zawartości

Regulacja gazników fzr


b182
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W serwisówce napewno masz napisane ile obrotów ma by wykrecona śrubka od składu mieszanki i od tego trzeba zacząc.

 

teraz zależy co miałeś kombinowane - tzn komin orginał czy przelotówka :icon_question: filtr K&N czy zwykły :icon_question: masz Dynojety czy nie :icon_question:

 

 

tak czy siak na ustawienich fabrycznych robisz rundkę(jesli się da oczywiście bo przy pustym wydechu może byc miesznka za uboga) isprawdzasz kolro swiec - po kolorze wnioskujesz w którą stronę krecic srubkami...

Wkrecając robisz mieszanke bardziej bogatą a wykrecając bardziej ubogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę właśnie ze ten skład regulowany śrubkami to tylko w zasadzie wolne obroty. Wnioskuję po tym że:

1. Troszkę chyba dużo pali (choc to 1000 stary to pewnie łykać musi)

2. Jak mu przygazuje to puści dyma czarnego.

Ale to mój pierwszy przecinak i ja się na nich nie znam. Proszę więc o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę właśnie ze ten skład regulowany śrubkami to tylko w zasadzie wolne obroty. Wnioskuję po tym że:

1. Troszkę chyba dużo pali (choc to 1000 stary to pewnie łykać musi)

2. Jak mu przygazuje to puści dyma czarnego.

Ale to mój pierwszy przecinak i ja się na nich nie znam. Proszę więc o radę.

 

 

 

1. A ile pali? i jak jeździsz? Jak będziesz kręcił silnik to zawsze łyknie więcej.

 

2. Dymek może sobie puścić bo to nie nówka sprzęt tylko stary gaźnikowiec. Stan mieszanki sprawdzisz po kolorze świec. Depnij się kilka km i wtedy obacz jak wyglądają świece. Jak są ciemne to mieszanka jest nie teges, jak są normalnie czyli szare lub kremowe (kawa z mlekiem) to nie grzeb nic.

 

3. Jak się nie znasz na przecinakach to też nic nie grzeb. Po prostu jeździj i naucz się kręcić manetką ekonomicznie. Litra nie trzeba tak męczyć żeby żwawo się kulał więc poćwicz wcześniejszą zmianę biegów.

pozdro.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...