Skocz do zawartości

brak pomysłu na zmianę moto


Rekomendowane odpowiedzi

DL650A

motocykl ma służyć do jazdy, a nie "dzidowania", po polskich drogach, w większości we dwójkę, 70% czasu miasto, 30%trasa duet z bagażem

Myślę, że jak chcesz jeździć w 2 osoby plus bagaż to DL650 będzie za słaby. Nie wiem czy nie lepszy byłby litrowy.

Ja proponowałbym pomyślenie może jeszcze o TDM albo dużej Multistradzie. ;)

Edytowane przez Horb

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie każdy ma wujka milionera.. ;) (Multistrada) co nei zmienia że jest to ciekawa propozycja.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie każdy ma wujka milionera.. ;) (Multistrada) co nei zmienia że jest to ciekawa propozycja.

 

 

...zawsze masz NTV , lub któregoś z BMW :buttrock: seri K 75/100/1100 :buttrock: lub nieco nowsze do 1000cm pojemności , inne BMW z większymi silnikami mi osobiście nie leżą , oczywiście też można VFR silnik V4 z rozrządem na kołach zębatych ... ale wszystko to kwestia kasy do wydania i jej ilości a także oczekiwań .... sam mam 2 metry i jestem zadowolnony z swojego BMW....a podrużuje z pasażerką w proporcjach 90/10 , więc bardzo żadko sam...a co najważniejsze nie boli mnie ani tyłek ani kregosłup..i pasażerka jest zadowolona , przede wszystkim z tego że ta maszyna nie ma jakichkolwiek wibracji ( w całym zakresie prędkości i obrotów) i nie przenosi ich na kierowce i pasażera... ( czego nie mogę powiedzieć o innych sprzetach szczególnie VFR)..

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o którymś BMW serii R jednak na 2-3letnią maszynę z tej stajni mnie nie stać, docelowo w bliżej nieokreślonej przyszłości przesiądę się na dużego GS

 

z tych samych powodów odpada Multistrada

 

dla mnie DL650 jest naprawdę wystarczający, napisałem zresztą wyraźnie że wystarcza mi motocykl w zakresie mocy 60-80KM o spokojnej charakterystyce jej oddawania

nie mam potrzeby dowartościowywania się ani atomowymi przyspieszeniami ani kosmiczna mocą

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...generalnie słuszny koncept mam równiez 75 koników na rzędowym trzygarowym silniku i do smigania z pasazerem i kuframi spoko wystarcza , co do BMW proponuję F800GS uważam że jest najplepszy jako rozwiązanie docelowe dla ciebie ... ważne że masz koncept trzeba go tylko zrealizować ...

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie każdy ma wujka milionera.. ;) (Multistrada) co nei zmienia że jest to ciekawa propozycja.

No ja takiego wujka nie mam, a MTS w garażu stoi :buttrock: . Miałem na myśli oczywiście poprzedni model, nie ten najnowszy.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja takiego wujka nie mam, a MTS w garażu stoi :buttrock: . Miałem na myśli oczywiście poprzedni model, nie ten najnowszy.

Aaa, to inksza inkszość. Po lekturze testów i ocen nowej, chciałbym mieć wujka :)

Wszyscy toto chwalą...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to inksza inkszość. Po lekturze testów i ocen nowej, chciałbym mieć wujka :)

Wszyscy toto chwalą...

Wiem, to że chwalą to jedno. Drugie to, jak to chwalą :). No w każdym razie, ja pomysł na następny motocykl już mam :biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To ja polecę z czystym sercem TDM 900. Myślę, że spełnia Twoje wymagania. To praktycznie takie samo moto jak Breva 1100. Znajomy ma i kilka razy jeździliśmy wspólnie. Jeśli chodzi o osiągi, to tdma nie odtaje, pozycja podobna, spalanie także, jakość wykonania i gadżety-górą Breva, wygląd kwestia gustu-choć w Brevie podoba mi się tylna lampa, ale za te pieniądze, to nie wiem czy nie lepiej TDM. ChoćTwoja kasa, Twój wybór.

Edytowane przez mrymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...