Skocz do zawartości

Czarnogora


piotrrs5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

glajf piszesz że byłeś w Bułgarii i Rumunii. Też mam Fazera 1000 i w piątek wyjeżdżam właśnie w tamte strony. Hmm, jakoś poszło, czyli było ciężko? Mógłbyś napisać coś więcej??

 

Pozdrawiam

dawid

Główne drogi były całkiem przyzwoite,bez dziur i kolein.Ale jak chce się coś pozwiedzać to trzeba zjechać z głównej trasy.Monastyry czy piękne zamki są często gdzieś na uboczu.Boczne drogi nie są niestety asfaltowe.

Wejdż na stronę www.kamandir.smugmug.com i tam są zdjęcia z wyprawy 2007 VII: Bulgaria - Motorbike

To było dwa lata temu więc na pewno zaszły jakieś zmiany.Polecam trasę transfogarską- widoki zapierające dech w piersi.To zastąp niedogodności drogowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadek,zapraszam serdecznie .Moze zgadamy sie w wekkend? Podaj tel to dryndne do Ciebie.Na razie jezeli chcesz sie czegos dowiedziec to pisz pw:flesje: .Wszystkich innych zainteresowanych rowniez zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie.

Piotr

Widzę,że zajeżdzimy tę Czarnogóre,wszyscy tam jadą.Jest jeszcze jeden chętny,mój kolega sprawdzony w bojach(Rosja,Ukraina,Rumunia.Bułgaria)fajny gość. Przesłałem numer telefonu,ale może nie doleciało, napisz maila na adres [email protected],fajnie było by się spotkać w weekenda i pogadać.

 

Pozdrawiam Tadeusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też ósmego sierpnia startujemy do czarnogóry, na 4 moto, wiec może na siebie trafimy.

 

Dajcie jakies namiary tel na siebie.Czarnogora z duza nie jest wiec mozna sie spotkac gdzies i wyprobowac tamtejsze produkty % :biggrin:

My juz w 4 osobowym skladzie wiec zapowiada sie niezly najazd :wink:

 

 

 

Ural

 

 

Zielona karta(nie jestem pewien)+karta visa(jestem pewien :wink: )

Kosztow nie znam,zobaczy sie na miejscu :flesje:

Pozdrawiam.

Piotr

Edytowane przez piotrrs5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, narazie sobie glosno mysle :icon_rolleyes:

Urlop - od poczatku sierpnia do max.16.08 - mysle ze do zalatwienia.

Tylko nie wiem czy w tym roku moge sobie jeszcze pozwolic pod wzgledem finansowym na taka rozpuste :wink: No wlasnie jaka ?

Czy zamiast karty visa ewentalna gotowka tez by sie sprawdzila ?

 

PS.Dzisiaj sie dowiedzialem, ze ponoc maja pracownicza ksiazeczke zdrowia mozna isc do NFZ i za free wyrabiaja jakas karte co to niby ja chonoruja za granica ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta Visa albo gotówka wybór należy do Ciebie.Zielona karta jest wymagana sprawdzone teraz w lipcu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy zamiast karty visa ewentalna gotowka tez by sie sprawdzila ?

 

Jasne ,ze by sie sprawdzila,zwlaszcza w duzej ilosc :wink:

 

PS.Dzisiaj sie dowiedzialem, ze ponoc maja pracownicza ksiazeczke zdrowia mozna isc do NFZ i za free wyrabiaja jakas karte co to niby ja chonoruja za granica ? :rolleyes:

[/quote

 

To tzw karta ekuz,w razie "w"nie pozwola Ci umrzec na obczyznie,placic za inne przyjemnosci musisz visa :wink:

 

 

się zastanawiam dlaczego taki termin 4-5 VIII, a nie niedziela czy poniedziałek 3 sierpnia? ja muszę być w polsce 13 VIII więc zależy mi na każdym dniu...

 

termin taki poniewaz dopiero w sobote w nocy(1.08) lub niedziele rano(2.08) bede w PL. Musze miec chwile czasu na "ogarniecie sie"

Pozdrawiam

Piotr

 

PS:Zrobilem mala przymiarke wspomagajac sie googlami i wyszlo mi cos takiego

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...1,23.093262&z=6

 

:biggrin:

potem zostaje znalezienie jakiegos milego miejsca w czarnogorze i wycieczki "okolokominowe" :wink:

Powrot z noclegiem w okolicy jezior plitvickic

 

 

Edytowane przez piotrrs5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieć dwa tygodnie w Czarnogórze to chyba troche za dużo.Tam nie ma tyle do oglądania.Mam wystarczyły trzy dni.Generalnie do oglądania są miasteczka wokół zatoki Kotorskiej.Kotor,Budwa.Może jeszcze Podgorica.Wszędzie płatność w euro,albo karta.Z Czarnogóry zrobiliśmy wypad do Albanii,ale nie polecam.Za to proponuję zwiedzić w Bośni Mostar i Medugorije.W Chorwacji jest dużo więcej do zwiedzania,np Dubrownik a zwłaszcza nocą,oraz wiele miast na trasie magistrali adriatyckiej.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, czyli Wasza wycieczka raczej nie bedzie nalezec do niskobudzetowych ? :icon_rolleyes:

Zadnych "zupek blyskawicznych" nie biezecie ze soba ? Na miejscu bedzie sobie probowali sami cos przyrzadzac do jedzenia czy tylko "knajpy" ?

Noclegi tylko i wylacznie w kwaterach - zadnych namiotow ?

 

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze policzysz to namioty wiele tańsze nie będą.A jeszcze trzeba je na kamieniach rozbić.3kpln na osobę powinno wystarczyć,ale karta Visa jest potrzebna.Choćby na tank i zakupy w marketach.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...