Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak: jeśli pogoda pozwoli mi w wolnym czasie (studia :) ) przyjechać motorkiem do Kraka to się pojawie, bo im wiecej nas tym lepiej :mrgreen:

 

Dopisane:

Prognoza pogody na weekend conajmniej hu*. Zawsze sie musie spierzyć jak czlowiek chce pojeździc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, tj w czwartek 25.03 idę kupić jakiś upominek (po godzinie 19).

Jednak nie chcę sam decydować, dlatego jeżeli ktoś by chciał uczestniczyć w zakupach prosze o kontakt.

 

Do domu dziecka jedziemy w niedzielę - mam nadzieję że postaramy się zebrać w jak największej ilości maszyn. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby sprawić frajdę dzieciakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Do domu dziecka jedziemy w niedzielę - mam nadzieję że postaramy się zebrać w jak największej ilości maszyn. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby sprawić frajdę dzieciakom.

 

Jakoś nie widzę gdzie i o której sie zbieramy - no to ja proponuję 14.30, pod Eleą (Billą) na Mackiewicza. Myślę, że dobrze byłoby, aby osoby chcące przyjechać, potwierdziły te chęci - chciałbym wiedzieć, na kogo mamy czekać (no i ilu nas będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wetterzentrale:

niedziela: bez opadów (na 90%) , +7 C

wtorek: bez opadów (na 90%), +10 C

 

Czyli niby wtorek jest lepszy - ale z kolei w niedzielę więcej czasu, itp. Jak dla mnie - oba terminy są dobre, każdy mi pasuje. Więc podobnie jak Ty, czekam na propozycję innych.

 

Można też czekać, aż ładna pogoda się ustabilizuje - ale to będzie co najmniej za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wtorkiem, ma być ładniejsza pogoda. Nie ma co się upierać przy jakimś terminie tylko dlatego, że się wcześniej zapowiadaliśmy. W końcu to ma być przyjemność dla dzieciaków, a nie jakiś obowiązek - jeżdżenia po chłodzie i deszczu. Taka jest wczesna wiosna niestety, kapryśna jak diabli. Poza tym Wy jesteście na miejscu, ja mam 40 km...

A na Dzień Dziecka też się zbierzemy, nie widzę przeszkód. Ściągniemy jak najwięcej maszyn, będzie ciepło to może z dlaszych miejsc forumowicze zjadą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem, że będę to pisął jeszcze raz:

 

Proponuję przełożyć termin (ze względu na pogodę) na czwartek tj 1.04

 

Poddaję temat dyskusji :)

 

Proszę o dopisanie się osób, które stawią się na 100% na maszynach lub bez.

Mam nadzieję, że leży nam wszystkim na sercu sprawienie radości tym dziciom

i stawimy się licznie w DD. :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!!! 1 kwietnia będę na pewno - na moto. Wrzucę temat na pl.rec.motocykle, może jeszcze ktoś z Krakowa i okolic się przyłączy, ale najpierw dopiszcie się komu pasuje taki termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez postaram sie wpasc bo jak widze ze ludzie z kraka maja sie gdzies niedaleko spiknac to bardzo chetnie ja ostatnio malo na forum siedze a stare konto poszlo jak byly zmiany ale bardzo chetnie sie dolacze do wozenia dzieciakow szkoda tylko ze narazie na simku ale dla dzieci to i tak zawsze jest frajda jak cos bedzie wiadomo to dajcie znac na gg 1275489

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...