Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję jako punkt zborny market ELEA (dawna BILLA) na Mackiewicza (dawna Fika)  :flesje:  

Przed wejściem głównym.

 

A może, żeby nie tracić czasu (na dojazd z punktu zbiórki do DD), zebrać się gdzieś bliżej DD? Np. na Dobrego Pasterza, przy Major Markecie (to 200 m od Naczelnej, a 500 m od Alei 29-List.)? O godz. 16.50?

P.S.

najnowsza prognoza temperatury na 23 III: +7..10 st (opadów nie podaję, bo na dwoje babka wróżyła - będzie lało albo i nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak niewiem o czym mówicie  :flesje:  zdam sie na Pipcykową znajomość krakowa :mrgreen:

 

Jak coś to mozemy się zgadać w innym miejscu wcześniej, a potem dojedziemy pod "majora".

 

Piotrek, odpowiada mi pod "majorem", mam nadzieję że reszcie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do dnia dzisiajeszego nikt nie wpłacił.

Ja jutro wyjezdżam - wracam w niedzielę.

Kto ma ochotę przejść się w poniedziałek na jakies maleńkie zakupy (a przy okazji coś dołoży - bo za moje 20 zł to nie powojujemy) zapraszam - czekam na propozycję gdzie i o której.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozy na wtorek są kiepskie: 5 st C i spore opady deszczu. Istnieje możliwość przełożenia wypadu na dzień o lepszej pogodzie? Przecież nie będziemy wozić dzieciaków po deszczu i w chłodzie?? ... poza tym we wtorek muszę być w pracy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wątpliwości - przesłałem je rano na maila Muzykowi, ale widocznie już wyjechał :) Gdybyśmy mieli pewność, że chociaż nie będzie padało, to można by jeszcze to organizować - "młodzież" z DD i tak siedziałaby z tyłu, osłonilibyśmy ich własnym ciałem :flesje:. Ale mała szansa na suszę, poza tym kilka osób (jak Ty) mają do przejechania kilkadziesiąt kilometrów - dlatego to Wasza opinia (i Wasze zdrowie) jest najważniejsza. Ogólnie - jestem za przełożeniem, ale jeśli postanowicie, żeby mimo wszystko, nawet w bardzo okrojonym gronie, się tam pojawić - to przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka całkiem mi z łepetyny wyleciało :flesje: Jeśli tylko Muzyk będziesz mógł to....; ja w poniedziałek wpłacę na 100% te 20 dyszki. A co do zmiany terminu to ja bym był też wdzięczny za jakiś bezdeszczowy, wtedy większe prawdopodobieństwo mojej obecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizin, może wpadniesz do DD?http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=11760

Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał tam być, bo mam w sumie blisko - mieszkam kolo Almy (dawna Krakchemia) ale: 1.nie mam jeszcze moto w Kraku, 2.we wtorek mam zajęcia do 18

Motorek będę miał najwcześniej w przyszłym tygodniu jak się zwolni garaż w którym go mam trzymać bo tak pod chmurką to nie w naszym pięknym kraju :flesje: , więc jeśli byłby inny termin to z miłą chęcią się stawię.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,

zmieniamy termin ze względu na pogodę.

Najlepsza pogoda wypada na weekend – 26-28, ale wtedy nie ma wszystkich dzieciaków.

 

Proponuję przełożyć na niedzielę 28.03 po południu – co o tym myślicie?

 

 

 

Jutro zadzwonię do Pani Dyrektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...