Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to bywa. Kiedyś z kolegą znaleźliśmy namiary na Janka u wdowy po właścicielu. Chciała się tego pozbyć bo przeszkadzał, a był z wózkiem. Już mniej więcej było ugadane że za kilka dni wpadniemy i zabieramy Jana ale syn/zięć sprawdził w necie po ile chodzą i jak wyświetlili cenę to porzuciliśmy temat. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech sprzedaje za 10 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: zgnije mu do reszty i tyle bedzie :)

 

Panowie, za ten konkretny egzemplarz spokojnie można dostać w granicach 15tyś. Wczesna siódemka, nie zdziwił bym się gdyby miał numer ramy poniżej 100. A za 10tys można kupić wyremontowany z papierami ale m10, a ich jest jak "mrówków". Po za tym remont remontowi nie równy. W tym momencie sam sprzedaje 4 sztuki M10 i ceny oscylują w granicach 5-7 tyś za motocykl z dokumentami a do gruntownego remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt, że ten konkretny egzemplarz może być ciekawym znaleziskiem - ale cena jest powalająca.

Podobnie z resztą dzieje się ze wszystkimi "starymi motocyklami" - niestety internet jest w tej chwili pod każdą strzechą i każdy może zerknąć na Alledrogo lub inny serwis aukcyjny i sprawdzić ceny (a niektórym wystarczy sam fakt, że kiedyś ktoś słyszał o sprzedaży takiego motocykla za milion złotych - i od razu ma się przekonanie o posiadaniu "wyjątkowo unikalnego i kosztownego sprzętu");

I niestety taki stan rzeczy będzie się nasilał. W dzisiejszych czasach można już zapomnieć o "super okazyjnym znalezisku prosto ze stodoły za dwie flaszki". Jednak taki stan rzeczy nie dotyczy "starych japończyków" - te można jeszcze kupić w śmiesznych pieniądzach (i to dość ciekawe sztuki) :icon_biggrin:

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ale mi się smutno zrobiło jak o tym m07 sobie przypomiałem :P Doszła za to CZ 350 zarej. z białą blachą za 270zł i Jawka kaczka za 120zł, podobno 2 lata temu jeszcze jeździła. :) Jeszcze jest CZ 175 też z papierem ale za 400zł, może bym wziął ale funduszy brak i miejsca w garażu.

Edytowane przez emil1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...