Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kopercie. :biggrin:

 

 

Bez silnika wszedłby w karton od roweru gdyby skręcić kierę wzdłuż.

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, 4 sztuki mógłbym poskładac, wiec jak ktos chce to po kosztach oddam

 

A słowo ciałem sie stało....somsiad mówi-idz na złom koło ciebie lezy ogar 205 kompletna rama, wiec ide, żeczywiscie lezy pytam szefa o rame a on hasło-junaka tez bierzesz?-????I wziołem:]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/769bdfbfdd9aba0f.html

A pare postów temu zastanawiałem sie na temat składania Janka nie?

A teraz komar dla zacietych masohistów:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7087399a49cf45c7.html jest cała reszta razem z silnikiem bez kół, wszystko do roboty. kto chce? cena symboliczna, 50zł

Qrim narzekasz i narzekasz, 25zł(policzyli jak za alu) i masz:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19eec64f81c139fe.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/345d06d14506cbfd.html

Edytowane przez granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa Demotywator. :biggrin:

 

Kurcze, narzekam bo daleko do Ciebie. Wziąłbym wszystko co masz, ale nikt o zdrowych zmysłach nie pojedzie ze mną 300km w taką pogodę. :icon_evil: Ten błotnik fajny w Janku.... :biggrin: A silnik to od Szminsona jest, zgadłem?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymienić wał? Przecież to żadna sztuka, dwie godzinki. Przy okazji łożyska, uszczelniacze i silnik będzie git malina. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedokonca....koszt wału do komara przekracza wartosc silnika, za 50-80zł kupisz działajacy piec, który pociagnie miesiac, dzien albo...dorzywotnio, wał-uzywke jak trafisz to tysz nie wiadomo co to bedzie, czy nie zetnie klina, czy nie bedzie kaprysił i takie tam, mam kilka silników, jednak kazdy ma jakis feler, albo trzyma na wale albo na skrzyni, albo na tłoku, jak ktos chce to taki piec puszcze za jakies 40zł...

Qrim zgadnąłes:]To Szminson:]every thing 4 you:]Moze nie jest to fabryczna p[ieknasc ale jakis punkt wyjsciowy jest, tak mysle....zobacz na aledrogo ile chca za piece do simka...jesli w ogóle sa:]

 

Widze Przemek ze jestes ziomal, zgadaj sie ze mna przez GG to wpadniesz i sobie cos wybierzesz.

Edytowane przez granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymienić wał? Przecież to żadna sztuka, dwie godzinki. Przy okazji łożyska, uszczelniacze i silnik będzie git malina. :biggrin:

Jakoś nie mam przekonania do tych podróbek z allegro.

Co do silników na allegro stoją po 100 zł i nie sprawne :eek: Muszę pomyśleć nad tym . A tak przy okazji pasuje wał od rometowskiego silnika(kwadraciaka) do komarkowskiego(jajka) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wał jest ten sam. Wczesne Komary 230 miały silnik SM-02 i tam był inny wał. A Romet i Komar jest OK. 3-biegowy Romet ma troszkę inny wał niż 2-biegowy. 3-biegowy jest prawie pełny, a dwójka ma "obcięte" przeciwwagi.

 

To Szminson:]every thing 4 you:]Moze nie jest to fabryczna p[ieknasc ale jakis punkt wyjsciowy jest, tak mysle....zobacz na aledrogo ile chca za piece do simka...jesli w ogóle sa:]

 

:notworthy: Rozkminiam co i jak, czy wysyłkowo zawracać ci gitarę czy może jednak uda mi się wybrać w tamte strony.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mój tata miał takiego, ale mu ukradli na disco w latach 60 :biggrin:

a co do złomów to można czasami coś ciekawego wyhaczyć

w mojej okolicy mam jeden złom w którym koleś idzie tylko i wyłącznie na wymianę

od niego mam Wsk M06Z2 poszła za CZ 350 (ramę oczywiście) :bigrazz:

i te oto kartery

http://www.bikepics.com/pictures/1522256/ ale już nie powiem za co :biggrin:

mój brat miał trochę szczęścia bo na jednym złomie idzie sobie między kontenerami i leży sobie woreczek. Delikatnie kopną go żeby podrzucić pod kontener, ale coś ciężki i nie chciał polecieć. No o patrzy z ciekawości co w nim jest a tu zdziwko koła rozrządu do Janka nowe nigdy nie używane :biggrin: Złomiarz zobaczył i nie dało rady wsadzić do kieszeni ale i tak wyszło coś między 10 -15 zł.

Nie oszukujmy się na złomach już się wycfanili i sami robią wycenę, niektórzy nawet nie pozwalają popatrzeć co leży, a co dopiero grzebać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...