Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba '89 :wink:

Poza tym nie przesadzaj, nie jest w stanie tragicznym, widzialem bardziej agonalne stany :cool: Jezeli jest okazja to go odkupuj i masz szanse odkupic swe winy, robiac go na na pieknego weterana...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj zdobyłem takie cudo:

http://p1.bikepics.com/pics/2010%5C04%5C18...954575-full.jpg

 

Brak paru drobiazgów, ale znajdą się w moim magazynie "złomu". Rocznik '56. Lakier jak na te lata w świetnej kondycji. Zastanawiamy się ze szwagrem czy nie odnowić elementów chromowanych, ale to się jeszcze zobaczy.

Ma ktoś z was na stanie "półośkę" tylną? Chetnie zakupię albo zobaczę chociaż fotkę.

Czy w miejscu gdzie w pózniejszych wersjach jest ślimak licznika jest jakaś tuleja dystansowa czy wahacz jest węższy i niczego takiego nie trzeba?

 

No i brakujący rolgaz też jest chyba inny niż w późniejszej wersji nie?

Kiedyś na polmocie były fotki identycznej, jednak nie mogę jej znaleźć. Nie wiecie gdzie w necie uświadczę jakichś fotek takowej?

Edytowane przez loopy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik

Zielona kompletna, silnik jak dzwon, papier.

Czerwona kompletna, silnik do przeglądu + pare patentów (rączki kierownicy z gąbki+wydech przeszczepiony od komara - jak to jeździło? :wink: )

 

Sorry miało być w temacie "Nowy koń", a wiec do przeniesienia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu niechcacy wjechałem na złom gdzies przy trasie, patrze jakis koles dłubie przy ramie ogara od słowa do słowa i po pół godzinie w bagazniku miałem kompletna WSK 175 Koboz z papierami dzis juz smigałem po wsi masakra! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...