Skocz do zawartości

NOWY KOŃ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój nowy nabytek:) poprzedni własciciel zaspawał tłumik zeby cicho chodziła i narzekał ze jakos taka słabowita, ledwo idzie:)Po wycieciu zaslepki wieska oszalała:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/827f3b84e3409b97.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zasuwa?!! No zdziwiłem sie:)znalazłem patenty na tuning WSK ale to w odpowiednim dziale:)

 

cylek od mińska, podkowa na wał i gaźnior od 175 :biggrin:

co zrobić z kolesiem który nie chce odsprzedać wsk 175?? :icon_twisted: już sobie plan wydatków ułożyłem, a tu odpowiedź w stylu nie bo nie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co zrobić z kolesiem który nie chce odsprzedać wsk 175??

 

.......do bagażnika i do lasu :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Takich ludzi nie przekonasz......trzeba niestety odczekać swoja aż trzeba mu będzie kasy - albo gdy w końcu uzna, że jednak taki motocykl nie jest mu potrzebny....

 

Ps;

Zawsze można jeszcze zastosować terapię "pół litra" :bigrazz: ........może akurat po "połówce" zmieni zdanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca, MOC'u ale od kiedy zabytki używane z założenia do jazd relaksacyjnych w niedzielne świąteczne popołudnia muszą mieć moment obr. pozwalający zaorać pole i być oszczędne jak nie przymięrzając dzisiejsza chińszczyzna? A co do tej mocy to tak tragicznie też nie jest bo te sprzęty wyrabiały w zaprzęgu... I proszę mi tu nie zniechęcać kolegi bo wnioskuję że to jego pierwszy "złom" z prawdziwego zdarzenia, a takie cieszą najbardziej.

GRATSY 4 rożek. Jak się zepniesz to będzie cudo ;)

 

 

Absolutnie nie zniechecam, pisze tylko zeby pozniej kolega po latach wysilku i mnostwie wydanych szelestow nie byl w szoku ze to co mialo byc cudenkiem tym okazem wlasciwie nei jest...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Komarek jest wdziecznym pojazdem ro remontu, mało skomplikowany, prosty w obsłudze i full czesci za przysłowiowe grosze, odpada nam chromowanie bo sie kupi kiere czy rafki w idealnym stanie za pare złotych, kolano również,tłumik tylko do chromu, nie jest zle, czesci do pieca pasuja z K-3 a komplet uszczelek w kazdym sklepie z czesciami do moto za 5zł, a na bajzlu za 100 kupi sie kompletny piec nawet na chodzie taki z gejami, nie ma tragedii, nawewt zasiedzenie pójdzie szybko bo to jakies małopowązne pieniadze bedzie reprezentował i kazdy sedzia przepchnie to z marszu zeby smiewchu nie było:)

 

A cudenko to jest jak najbardziej:)Kazdy sie za toba obejrzy,nie tak jak za współczesnymi japoniami:)

 

A, i jeszcze jedno, ma wspaniała zalete:) Na 100kaemów pali 2,3l:) co prawda predkosc nie jest porazajaca bo ledwo 50/h ale po tuningu pójdzie całe 70:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Uratowałem Hondzie od "przerobienia na bobbera" :wink:

 

http://img695.imageshack.us/img695/3403/img4937.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/4890/img4941h.jpg

 

Jedyne czego mi brakuje (drażni mnie) to oryginalne wydechy do niej..

 

Macie jakieś patenty na hałasujący łańcuch pierwotnego przełożenia na wolnych?

 

Polowałem na CB 750 seven fifty, ale tutaj trafiła mi się atrakcyjna cena no i urzekła mnie ta klasyczna bryła :)

 

pozdrawiam

 

PS.

 

Pannonia lada dzień idzie pod piasek i do pieca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem shl m11 :) ogolnie stan tragiczny ale papier jest, korozja na kazdym chromie, felgach, wgiety bak ale w miare kompletna, ogolnie to jak po nia pojechalem to stala w zaspie sniegu pod stodola :icon_rolleyes:

ale powoli doprowadzi sie ja jakos do stanu uzywania :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...