Skocz do zawartości

Alpinestars - jakiś fake?


Rekomendowane odpowiedzi

I to by wszystko wyjaśniało dlaczego się roz*ebały w pi*du :biggrin:

 

:wink:

 

Faktycznie pamietam taki temat że sie rozsypały ciuchy held,ale chyba uczciwie to załatwili z tego co pamiętam. Ale czy na innych produktach held jest inny napis na metce niz made in vietnam ?

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pamietam taki temat że sie rozsypały ciuchy held,ale chyba uczciwie to załatwili z tego co pamiętam. Ale czy na innych produktach held jest inny napis na metce niz made in vietnam ?

 

Na rękawicach piszą "made in Hungary" nie rozpadły sie jeszcze. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi sie wydaje ze to naprawde nie ma znaczenia czy jest napis made in korea,vietnam czy hungary.

Jakość zależy od zleceniodawcy wykonania produktu,a nie od kraju w którym to jest produkowane.

Na metce t-shirt nike mam napis made in MALAYSIA a na metce butów nike mam napis made in THAILAND.

I obydwa produkty zostały kupione za granicą ( w belfaście ). Wydaje mi się że firma nike ma swoje fabryki w zależności od produktu w różnych krajach. Podobnie jest z firmami produkującymi odzież dla motocyklistów. Na oryginalnych rękawicach np alpinestars dajmy na to jest napis made in china,i to sa oryginalne rękawice a podróbka tez będzie miała napis made in china bo celem fałszywek jest możliwie zbliżony wygląd do oryginału. Więc po metce nie poznasz co oryginał a co fałsz,bo jedno i drugie będzie miało ten sam kraj w którym wyprodukowano.

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ile płaciłeś za ten fake?

 

265+ wysyłka :icon_biggrin:

ale patrząc na allegro to chyba większość to podróby, w FC moto chcą za nie 100€

 

http://allegro.pl/item723691036_alpinestar...rne_od_1zl.html a te też są podróbką ?Na metce pisze MADE IN CHINA.

oryginalne sp-1 mają na metce made in china, a czy te są oryginalne to ciężko powiedzieć, najlepiej poproś o fotki w dużej rozdzielczości i skocz np do intermotors i porównaj czy są takie same i spytaj czy ma jakiś dowód zakupu. Ja już nie wierzę w coś takiego, że ktoś sprzedaje prawie dwa razy taniej niż kosztuje w sklepach, tym bardziej, że sprzedaje kilka sztuk, więc nie ma możliwości, że kupił i np okazały się za małe. Biorąc pod uwagę, że wcześniej sprzedał takie za 324zł to on nie dał pewnie więcej jak 200 zł

 

Edytowane przez Lukepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

 

Dzisiaj dotarły do mnie rękawice alpinestars sp-1 model 2009, kupiłem je za 320zł i nie jestem w 100% pewien czy są oryginalne, ponieważ już przy odpakowywaniu rozjebałem zamek błyskawiczny pokrowca ;D

 

Możecie zerknąć?

 

Link:

 

https://www.dropbox.com/gallery/23692310/1/Inne?h=ad298d

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tam się nie znam za dobrze i nie orientuje, ale moje Modeki kosztowały 340zł, przecenione na mniejszą kwote bo sklep likwidowali, jak dla mnie Alpiny zwykle miały większą cene od Modeki, ale niech wypowiedzą się osoby bardziej zorientowane w temacie. :)

Edytowane przez ryba1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to te, no i na moje oko wyglądają identycznie jak te z fotki:

 

http://allegro.pl/re...2048935438.html

 

Metka;

 

https://www.dropbox.com/gallery/23692310/1/Inne?h=ad298d#gallery:5

 

Pamiętasz, podsyłałem Ci tą aukcje na esbeku.

 

PS I to jak zajebiście niebieskie ;P

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na metki i naklejki. Będzie na nich znak homologacje EU oznaczony znakiem CE takie zaokrąglone literki. Jeden zestaw, ten właściwy, oznacza Conformité Européenne czyli zgodność z europejskimi normami, drugi, fałszywy znak oznacza China Export. Sprytne, co nie? Znaki różnią się odrobinkę, w ten sposób nikt nie tyra chinoli za podrabianie znaku. :banghead:

 

Twoja głowa w tym aby odnaleźć w sieci który znak jest właściwy.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak China Export:

china_i.jpg

 

Znak Conformité Européenne,

 

320px-CE_Logo.svg.png

 

I porównanie:

 

ca-pour-china-export.gif

 

 

 

 

No i na moich alpinach jest ten Conformité Européenne na 100% oraz pod nim 89/686/EEC.

Fotka:

 

https://www.dropbox....1/Inne?h=ad298d

 

Co o tym myśleć?

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...