Skocz do zawartości

Instruktor na tylnym siodełku + drugie moto solo


Maro78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako że często jeżdżę Marywilską (czyli koło warszawskiego WORDu) to mam do czynienia jako widz z wieloma kursantami motocyklowymi. Ostatnio nierzadko widuję taki obraz: instruktor na siodełku razem z kursantem :clap: , a za nimi drugie moto z "elką" solo. Tenże instruktor co jakiś czas wyciąga lusterko i ogląda w nim swego II podopiecznego.

Można coś takiego robić? Czy on panuje nad swoimi kursantami?

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieżle. Ciekawe kiedy mu się ktoś do tego przyczepi bo tak robić nie wolno.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takiej konfiguracji nie słyszałam jeszcze :icon_rolleyes: I to lusterko....

Natomiast coraz częściej się widuje kursanta solo na 2oo, a za nim auto "eLka" z kursantem za kierownicą i instruktorem "panującym" nad tą dwójką. Jak się zdąży zauważyć, jakie to szkoły nauki jazdy, to tylko odradzać innym chętnym.

Swoją drogą dość ciekawy temat, może w rodzimym WORDzie jakiś materiał mi się uda z tego zrobić, pokombinuję, popytam.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem wersję hardkor. W Lublinie akcja się dzieje. Idę chodnikiem i widzę dwa motocykle z eLką z kursantami, jeden za drugim, a za nimi jadący instruktor także z kursantem tyle, że jakimś Mercedesem Vito.

To jest dopiero tragedia.

 

 

Zaraz tragedia - NORMA :wink:

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze zrobilbym taki numer tylko raz, i wiecej juz by mi na to nie pozwolono :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Z nauką to nie ma nic wspólnego no i instruktor ma ciepło jak się coś stanie czy chociażby w trakcie kontroli. A po co to robią to wiadomo Taki obraz na Odlewniczej w Wawie to normalka dnia codziennego ale nie ma co robić antyreklamy dla OSK. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...