Skocz do zawartości

Pod prąd


leonstar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi sie jakos wierzyc nie chce, ze ta osoba wjechala tak sobie pod prad. Jak to mozliwe? TOZ PRZECIEZ ONA WIDZIALA TE BARIERKI!!! NIKT NORMALNY TAK NIE WJEDZIE. NIE W POLSCE! TO JEST NIEMOZLIWE! W INDAICH TO TAK.

Moze jest cos czego kamera nie pokazala?! Autostrady sa przeciez czesto u nas przbudowywane. Ja myslalem, ze to podpucha forumowa. Wyprowadzcie mnie z bledu, bo ja nie moge uwierzyc, ze sa takie osoby, ktore tak potrafia jechac.

 

Czy widzisz jakieś żółte znaki poziome pozwalające wjechać na biały pas wyłączony z ruchu, albo zdjęte znaki informujące o zwężeniu. Gdyby to była przebudowa to przerywana biała linia byłaby zamieniona na ciągłą żółtą, a na niej stały by czerwone barierki. Ponadto strzałki dot. pasa kończącego się były by "skreślone", a na pasie wyłączonym wymalowane pasy (żółtym kolorem) + ograniczenie prędkości do 40. Pozatym widać że lewą stroną barierki poruszają się pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu w ogóle napisał, że to była jakaś normalna osoba???? :banghead:

:buttrock: :buttrock:

Wiem, wiem - od normy to ona odbiega - wiec jest nienormalna.

Ale chodzi mi bardziej o to, ze nie wierze w istnienie takich osob, z taki stopniem - nazwijmy to "nienormalnosci" :banghead:

 

Kolego co cie ta przykrosc spotkala - ile zasuwales na motorze? Mysle, ze jakbys mial 2 paki na liczniku, moglbys o tym juz na forum nie napisac. No strach szybko jezdzic normalnie po autostradach

 

PS.

A zreszta, co tu sie duzo rozwodzic normalny czy nienormalny. Byl pijany pewnie i ledwo trzymal sie kierownicy.

Edytowane przez hondzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Niemieckich Autostradach się to kiedyś w Radio ogłaszało nawet... I się nazywało (tylko po niemiecku nie pamietam więc po angielsku to samo określenie...) "Ghost Rider" :)

 

Wlasnie -czasami slysze w radiu (choc bardzo zadko) o "duchu" jadäcym pod präd, ale najlepszy numer, to jak kierowca przejechal zjazd na autostradzie - zatrzymal sie, wrzucil wsteczny bieg i jazda -niestety tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...