Skocz do zawartości

Kask Uvex Boss 515


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was ww. kaszkiet i może się podzielić opinią dot. użytkowania? Czy nie paruje, nadaje się do jazdy w chłodniejsze dni, itd., itp.

Sugeruję się... kolorem, gdyż jest dostępny cały biały (na razie namierzyłem 3 modele: rzeczonego Uveksa, Shoeia Raid II i jakiegoś szczękowca Caberga).

Wiecie może, kto obecnie w Warszawie handluje kaskami marki Uvex? Wiem, że np. Tarbor na Kijowskiej się wycofuje.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Posiadam Bossa 520.Nie paruje,dobrze służy mi od roku.Ma wygodne zapięcie(dziś mi się spsuło-nie blokuje się się samoczynnie ów czerwony dzyndzel,wymaga domknięcia palcem po założeniu).Sprawdzę jak działa serwis Uveksa.Kupiłem go rok temu na motobazarze w Wawie następny 6-7/06 na Służewcu.Firma motor shop Na codzień Piaseczno Tel 022 716 40 57 e mail [email protected] adres Piaseczno ul Chyliczkowska 29.Ogólne wrażenie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Posiadam Bossa 520.Nie paruje,dobrze służy mi od roku.

 

Noo, tylko Boss 520 ma podwójną szybkę a 515, o którego pytał Olsen ma pojedynczą. :-)

 

BTW, jak z głośnością? Bo sam się zastanawiam nad 520ką właśnie, na ebay.de za 100 euro są teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie nie wnikałem.Myślałem ,że mój to po prostu nieco starszy model.Boss 520 classic

Głośność?Nie pomykam szybciej niż 120-140,nie mam szyby,ani owiewki,więc do tej prędkości bez osłony jest ok.To mój pierwszy kask w życiu.Pewnie są lepsze,ale mi styka.Ja za swój dałem 700 zł rok temu.Wart był tych pieniędzy.Pasek jest na stałe zamocowany z tym sprytnym czerwonym dzyndzlem z boku.Wygodna rzecz, bo łatwo kask powiesić na kierownicy.Mięko,wygodnie,nie ciśnie,nie paruje.Jedynie łatwo rysująca się matowa powłoka kasku,ale co tam.Ogólnie polecam :lalag:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...