Skocz do zawartości

Moze ktoś z kolegów zna - wild star


perkusista
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do Poznania na ogladanie Wildka a potem wracanie nim ..... to mozemy razem smignac :crossy:

Przy okazji mozesz sprawdzic tego Wildka co dalem opis na naszym forum .....

Babka bylaby sklonna sprzedac go za 20 tysiow jak polozysz kase na stol :clap: :buttrock:

 

A pewnie,że możemy... :crossy:

A skrzynke piwa jako plecak i będziemy sączyc... :flesje:

Tego co mi faks wysłałeś też oczywiście obejrzałbym, bo cena wydaje się byc OK, aczkolwiek moje oko przyjmuje tylko kolor czarny... :biggrin:

Na tym Wildku:

http://www.allegro.pl/item628373294_yamaha...0_salonowy.html

właściciel jedzie jutro na Ukraine i wraca w poniedziałek, więc te parę dni i tak jeszcze muszę przecierpiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale tu masz 34 tysiace a tamten za 20 ....

Pojezdzilbys troche a ile kasy na :flesje: jest zaoszczedzone :clap: :buttrock:

 

Dlatego oczywiście nie neguję tej maszyny, bo faktycznie różnica jest spora w cenie, ale trza znawcę tematu, żebym sie nie wpier.....dzielił na minę i pooglądac motorki :biggrin:

Coś w końcu muszę wybrac, bo mnie szlag trafi :banghead:

A wracając do tego droższego... W niedzielę po południu jestem ze sprzedającym umówiony w Sandomierzu, aby zerknąc na Wildka. W drodze powrotnej mają się zatrzymac na małe zwiedzanie i na nockę. Może ktoś tam gdzieś się będzie kręcił? :bigrazz:

A dziś chyba jeszcze pojadę do Częstochowy tego obejrzec, żeby miec trochę więcej rozeznania w temacie co za ile...:

http://moto.allegro.pl/item620235806_yamah...an_idealny.html

 

Jak do Poznania na ogladanie Wildka a potem wracanie nim ..... to mozemy razem smignac :crossy:

Przy okazji mozesz sprawdzic tego Wildka co dalem opis na naszym forum .....

Babka bylaby sklonna sprzedac go za 20 tysiow jak polozysz kase na stol :clap: :buttrock:

 

Dzwoniłem o tego co podrzuciłeś na forum, koleś ma mi zdjęcia wysłac, to zobaczymy co to za zwierzę... :icon_twisted: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak postawisz skrzynkę piwa w Prudniku[oczywiście jak kupisz] to ja postawię drugą.Powodzenia.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wcześniej wspomniał: prowident lub inny lichwiarz pomoże Ci ten problem[piwa]rozwiązać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja dopiero w połowie lipca będę wolny bo wysyłam rodzinę na wakacje

Jakby co to dajce znaka

Niestety jestem upośledzony społecznie i nie piję

Więc browara będziecie mieć do bólu

 

Pozdro Krzysiek

Megula

( czaję się na chłodnicę oleju )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzanie przy zakupie moto to chyba najbardziej nieprzyjemne zajęcie. Niech się po zakupie nie daj Boże coś sypnie to do kogo sie ma pretensje?? Do speca co to doradził...

Raz doradzałem bratu przy kupnie moto i więcej tego nei zrobię.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wcześniej wspomniał: prowident lub inny lichwiarz pomoże Ci ten problem[piwa]rozwiązać.

 

Taa :biggrin: Na co jak na co, ale na :flesje: to zawsze się parę groszy znajdzie... :biggrin:

 

Aaaaaa co tam !!!!

Ja daje trzeciom :flesje:

 

Jeszcze niech się ktoś wyrwie z czwartą, i poranek drugiego dnia z głowy... :notworthy:

 

 

Doradzanie przy zakupie moto to chyba najbardziej nieprzyjemne zajęcie. Niech się po zakupie nie daj Boże coś sypnie to do kogo sie ma pretensje?? Do speca co to doradził...

Raz doradzałem bratu przy kupnie moto i więcej tego nei zrobię.... :biggrin:

 

 

Wiesz, to nie chodzi o to żeby ktoś mi powiedział "ten jest zajebisty, bierz bo Ci się nie zepsuje!!" . Nie w tym problem.Z tego co wyczytałem od różnych osób, Wildek ma specyficzne brzmienie silnika, a jeden z kolegów na forum napisał nawet,że jeśli wezmę kogoś kto nie miał styczności z Wild Starem , to prawie na pewno stwierdzi że silnik jest do remontu :bigrazz: Ktoś na pokrewnym forum zresztą umieścił filmik jakie to ciekawe dzwięki się z niego wydobywają :biggrin:

Jeśli chodzi o doradztwo , to chodzi mi raczej o przyjrzenie się na moto innymi oczyma niż napaleńca, który właśnie za chwilę będzie miał upragnioną maszynę... :biggrin: A z podniecenia można coś przeoczyc... :icon_razz: I to nie tylko jeśli chodzi o silnik. Z tym się chyba zgodzą wszyscy...? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym zgodze sie na pewno silniki Waldków wydają różne dzwięki... Słuchałme kilku i każdy inne... Krzysiek twierdzi że np mój jest cichszy w pracy niż jego. Według mnie najciszej z tych jakie widziałme pracował Wildek Oranga...

Jeśli szuaksz kogoś kto ma Ci powiedzieć, o tu widze ze coś jest nie chalo lub wszystko według mnie jest ok to jeszcze rozumiem :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym zgodze sie na pewno silniki Waldków wydają różne dzwięki... Słuchałme kilku i każdy inne... Krzysiek twierdzi że np mój jest cichszy w pracy niż jego. Według mnie najciszej z tych jakie widziałme pracował Wildek Oranga...

Jeśli szuaksz kogoś kto ma Ci powiedzieć, o tu widze ze coś jest nie chalo lub wszystko według mnie jest ok to jeszcze rozumiem :-)

 

Teraz już nikogo nie szukam do pomocy... :icon_razz:

Bo dziś kupiłem Waldemara... :biggrin: :crossy:

I lepiej żeby mi ktoś nie powiedział,że coś z nim jest nie tak, bo sie wk....... :bigrazz:

Nikt ze mną nie był, więc zobaczymy w niedalekiej przyszłości czy dobrze trafiłem i czy moto jeszcze trochę pojeździ... :biggrin:

Więc temat "czy ktoś z kolegów zna..." chyba jest z mojej strony nieaktualny. Chyba,że ktoś w przyszłości będzie miał podobny problem i podtrzyma rozmowę... :biggrin: :flesje:

 

 

To chyba ktoś postawi skrzynkę piwa.

 

Skrzynka też nieaktualna... :bigrazz: Bo Krzysiek ze mną nie pojechał... :biggrin: Więc za to nie stawiam... :bigrazz: Ale postawię w ramach nawiązania nowych znajomości i doradztwa przy Waldku... Przy piwie lepiej to chyba wychodzi :flesje:

Więc mam nadzieję,że ta druga i trzecia też aktualna... :biggrin:

 

 

Jak do Poznania na ogladanie Wildka a potem wracanie nim ..... to mozemy razem smignac :crossy:

Przy okazji mozesz sprawdzic tego Wildka co dalem opis na naszym forum .....

Babka bylaby sklonna sprzedac go za 20 tysiow jak polozysz kase na stol :clap: :buttrock:

 

A co do tego Wildka , którego ogłoszenia nosiła babka...

Mam jego zdjęcia, gdyby ktoś był zainteresowany to prześlę...

A z tą kasą, to faktycznie skłonna schodzic z ceny...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego my tak łatwo nie odpuszczamy, zdjęcia proszę tu zapodać jakieś.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego my tak łatwo nie odpuszczamy, zdjęcia proszę tu zapodać jakieś.

 

He he... :biggrin: :flesje:

Apropos fotek... Jak najlepiej i gdzie swoje foto wrzucic...? Bo jakoś w tym temacie to jestem w czarnej d....... :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos fotek... Jak najlepiej i gdzie swoje foto wrzucic...? Bo jakoś w tym temacie to jestem w czarnej d....... :bigrazz:

 

i nic nie zobaczysz, póki nie kupisz zestawu telewizji satelitarnej... :icon_twisted:

podpowiedzi w odpowiednim dziale

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...