Skocz do zawartości

ttr 600 jaki olej ?


Rekomendowane odpowiedzi

ajkiż to olej lejecie koledzy do yamaszek tt. posiadam ttr z 98 i własnie czeka mnie pierwsza wymiana....minerała markowego mozna lać bez problemu?jakies uwagi przy wymianie oleju?i jeszcze pyytanie czy jest tam ten sam filtr oleju co w xt-kach ..pozdrawiam

 

ajkiż to olej lejecie koledzy do yamaszek tt. posiadam ttr z 98 i własnie czeka mnie pierwsza wymiana....minerała markowego mozna lać bez problemu?jakies uwagi przy wymianie oleju?i jeszcze pyytanie czy jest tam ten sam filtr oleju co w xt-kach ..pozdrawiam

[/quo

 

 

 

dla uzupełnienia....., chodzi mi o ttr 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lej polsynetyka jakies 20/50 np motyl 5100 bodajże, filtr jest ten sam

 

 

 

dzieki qpa , mam pytanie , kurde mam taki problem z moją ttr-ą....jak odpale .., strasznie długo się musi grzac, silnik juz wydawałolby się gorący jak słonce , zrzuce ssanie i menda gaśnie, potem troche musze pokopac.taka uroda czy jednak powinna trzymac obroty dosc szybko...?lata temu mialem yamaszke sr 500, podobny silnik i nie pamietam zeby tak długo sie pierona grzała. nie wiem czy kwestia gażniorów czy swieczki wymienic?jak juz sie nią troszke pojezdzi to oczywiscie potem odpala spoko ale z zimnego to grzac sie musi strasznie długo.pozdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba robić jak kolega wyżej napisał. Jeśli na postoju wciśniesz obrazu ssanie do końca to zawsze gaśnie może być rozgrzany nie wiadomo jak. Najlepiej w czasie jazdy wyłączyć czasami też lubi sobie szarpnąć ale nigdy nie zgaśnie. Można też na luzie wyłączać ale na przygazówce wtedy również sobie parsknie strzeli w tłumik po ustabilizowaniu obrotów odpuścić gaz już na pewno nie zgaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się w takim razie dopiszę do wątku.

Mam taką zagwostkę. W tej chwili w mojej TTRce jest olej 10W50 syntetyk. Czas najwyższy na wymianę i teraz pytanie, czy lać to samo, czy może bliżej tego, co zaleca producent, czyli np. 10W40. No i syntetyk, czy półsyntetyczny?

 

Pozdro,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Motula 10w40 Ester. Chodzi ładnie cicho, nie ma kłopotów ze zbytnim grzaniem pieca.

 

Rumburak:

Rozumiem że problemy z gaśnięciem masz tylko jak starujesz z zimnej na początku jak opisałeś, jak odpalasz ciepłą to trzyma wolne jak należy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...