Skocz do zawartości

Jazda z kuframi, a prędkości


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli takbag do d... bo tex i bedzie wszystko mokre.

Na plecak nawet kondoma nie mam wiec na bank bedzie wszystko mokre.

Czyli tylko kufry, a do texowych wrzucac ew moge rzeczy niemoknace?

 

Niezbyt dobrze to wrozy. W dodatku jak widze 700zl za stelaz i drugie tyle za kufer, to zastanawiam sie czy nie pojechac tam tak jak cala reszta busem... :(

 

Ale dzieki za rade, bo tak to wpakowalbym sie w koszt, a i tak pozytku z tego by nie bylo.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar, nic nie trzeba przerabiać, kupujesz dedykowany stelaż do swojego i Kuferek centralny, jak nie chcesz Tankbaga to tak jak Hun pisze wałek kładziesz na siedzeniu Pasażera i mocujesz linkami elastycznymi do Stelaża i koniec.

 

Sakwy tekstylne bocze są do dupy, chyba że chcesz sie bawić w obklejanie zadupka folią żeby Ci lakieru nie porysował lub wytarł, kombinowania żeby torba/torby nie były za blisko wydechu bo sie przepalą od spodu no i jazda w deszczu spowoduje to iż nic suchego nie będziesz miał przez kilka dni, no chyba że przerwe zrobisz na suszenie.

 

Kufer Centralny, Rollbag i mały Tankbag i jest GIT :buttrock:

dobra, Miszczu....A co powiesz na kufry boczne firmy nonfango? Są duże,plastkowe.Trochę mnie przerażają...Podobnie, jak zamontowanie diabelnego stelażu...Czekam na dwu moich przyjaciół,aby mogli obejrzeć te akcesoryjne"cuda".Póki co latam z centralnym Givi. :bigrazz:

Z góry dzięki za opinię...

 

Sciskam,owad miodopędny :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli takbag do d... bo tex i bedzie wszystko mokre.

 

nadinterpretacja. tankbag jest schowany za owiewką, jest wyżej i nie pompuje w niego wody koło. jeździłem z normalnym (w sensie że nie był nieprzemakalny) nawet na golasie i po krótkim deszczu wody w nim nie było. a w komplecie miał jeszcze pokrowiec, którego nawet nie założyłem ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na tankbaga zakładasz kondona i jest ok ..... pisałem o bocznych torbach-texach które poprostu są oblewane wodą z każdej strony i nawet kondon nie pomaga.

 

Pszczoła ..... firmy nie znam ...... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja konfiguracja to:

 

na co dzień jako centralny - kufer Givi E450

na wyjazdy to torby Oxford'a (wyższy model do ścigaczy)

 

W trasie mnie nie zawiódł, ani razu :wink:

 

Z kufrem i pasażerem najwięcej leciałem 230km/h, z samymi kufrem 220km/h i nic nie odfrunęło, a powiem, że stopień załadowania kufra bardzo mocno przekraczał normy podane przez producenta :biggrin:

 

Torby podczas deszczu, nie puściły mi nigdy wody do środka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kurierce miałem dość buracki patent na wożenie bagażu. Kufer leżący na siedzeniu pasażera, przypięty do expandorami do moto, miedzy kufrem a siedzeniem złożona w kostkę wielka torba na ramię w razie jakbym miał dodatkowe przesyłki. Dało się z tym latać, rękawy na kierownicy czasem przeszkadzały na szybszych przelotach ale dało się żyć. A gdy w kufrze miałem ciężką, dużą paczkę/karton że musiałem jechać z otwartą klapą to kufer lubił się zsuwać z siedzenia gdy pochylałem się w zakrętach. ale nigdy nie spadł. :biggrin: Takie "elastyczne" mocowanie kufra było pożądane bo większość jazdy w mieście więc jak haczyłem i lusterka samochodów, narożniki autobusów czy jakieś stałe elementy krajobrazu to kufer się obsuwał ale moto się nie przewracało i leciałem dalej. :biggrin: Tylko raz zgubiłem kufer jak miałem spotkanie z samochodem który wyjechał mi z podporządkowanej. :banghead:

 

Tutaj fotki patentowego kufra.

http://www.motogen.pl/artykuly/nakazdytema...-zyc-,art4.html

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...