Skocz do zawartości

Mój simak!


Enduras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie ktoś docenił moją prace a co do tego Simsona tego kolesia Gredo to to mocno bym się kłucił że nie ma się do czego przyczepić np. lakier na baku inny na kapach inny,brudny,nie widać żeby koleś o niego dbał,stary silnik mam wymieniać dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ze moto jest brudne swiadczy o tym ze jest "wiejskim tuningiem" to ja podzienkuje serdecznie.

Stary silnik bo nie mial innego.

Za taka kase jak go Greedo kupil to misial byc padaka a teraz jets ladny - co do lakieru to ja bym szczelil calosc na kolor baku ale nie kazdy ma kase na takie pirdoly (i checi - teraz bardziej bedzie w etke inwestowal - logiczne nie ?)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpędz się i głową walnij w ściane :buttrock:

No skromny to on może i jest ale nie ładny :mrgreen:

Koleś zainwestuj w odrdzewiacz polecam "cylit" na kamień i rdze (na silniku)

 

Heh jedyne co powiem to to że on wyglądał by już lepiej jak byś ściągnął te owiewki na ręce i przedni błotnik...  

 

Taaa i przy okazji bak,silnik,siedzenie,koła i tylni wahacz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAGEDIA?? Buahahaha pokaż swojego.

 

Raz - fotki byly robiote tandetnym aparatem, dwa sa sprzed remontu. Jak zrobie aktualne to pokaze, moj chociaz ma kierunki i blotniki i sie z nigo ludzie nie smieja jak z tej twojej padliny. W ogole widziales kiedys debiliku rdze na aluminium? widac ze gówno sie znasz, najlepszym obrazem ta twoja padaka z napisem Simson

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ludziom żal ciebie 8O

Taka jest prawda a pozatym masz stary silnik a i nad lakierem popracuj , ej sorry jeśli wAS uraże ale choćby wam się pokazało fotki nowego motocykla np. Derbi Sende to zawsze będzie jakieś ale a to to a to tam to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś docenił moją prace a co do tego Simsona tego kolesia Gredo to to mocno bym się kłucił że nie ma się do czego przyczepić np. lakier na baku inny na kapach inny,brudny,nie widać żeby koleś o niego dbał,stary silnik mam wymieniać dalej??

 

No to mnie teraz wkurwiłes. ja ku*wa mac nie dbam?? jakbys go dupku widzial jak go kupilem, to bys nie pie**olil takich farmazonów cieciu z wiochy :!: dalem za to 250 a włozylem ok 2000 (ja jak wiecie nie mam sklonnosci do sciem) w przeciagu ponad roku :!: :!: A co do fotek to porownaj stojace samochody- tez maja rdze wg ciebie?? kolega mial kiepski aparat i tak wyszly!! www.wgm.friko.pl tam sa fotki troche blizsze orginalowi, teraz juz wyglada i tak inaczej - kable zaizolowałem, zmienilem blotnik, puszke filtra, od cholery innych rzeczy - z tego sprzed roku została tylko rama, kanapa (nie moglem kupic), tylny blotnik, koła, tylne amortyzatory i dolna półka :!: :!: :!: cała reszta wymieniona, bak tez, a nie mam czasu go pomalowac :!: :!:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa i przy okazji bak,silnik,siedzenie,koła i tylni wahacz??

 

"Kask, glowe i mozg" ... co za idiotyczna odpowiedz

 

Derbi Sende to zawsze będzie jakieś ale a to to a to tam to.

 

Tak, bo my mamy rasitowskie uprzedzenia do ludzie z nickiem "enduras" :lol: :buttrock:

 

Taka jest prawda a pozatym masz stary silnik a i nad lakierem popracuj

 

Co z tego ze ma stary silnik ... ma go wyrzucic i sie na ulicy nie pokazywac :evil: :?:

Widzialem tego sima nie raz na zywo i lakier jest jak najbardziej w porzadku.

 

 

Rozumiem, ze prawda w oczy kole i zachowujesz sie defensywnie ... ale robisz sie zalosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawił bym to bez komentaża ale za dużo mi jedziećie.

Chętnie bym wam pokazał co ta moja "beznadzieja" potrafi to nie jeden z was by się ździwił, a będe miał największą satysfakcje jak sprzedam tą swoją "beznadzieje" za godne pieniądze a na brak klijętów nie nażekam więc jest to tylko kwestia czasu.A co to tych wypowiedzi co poniektórych to mój kumpel jak to zobaczył to powiedział że jesteście Wieśniakami co idzie wywnioskować z waszych wypowiedzi (nie mówie tego do wszystkich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm długa i ostra dyskusja  

Enduras nie kłóć sie bo ludzie poiwiedzieli o wyglądzie twojego simsona a teraz wymyslasz nie wiadomo co zeby odwórcic kota ogonem. Nieładnie

 

NO CHOLERA JASNA ... wchodze na 4um wlasnie PO TO, ABY napisac dokladnie to co napisal rozek ... jak zwykle ktos mnie uprzedzil........... :buttrock: :mrgreen: :mrgreen: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...