Skocz do zawartości

POMOCY


KRZYBOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nie motor tylko jakiś piździk.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE CHIŃSKIE 5 KM A WIESZ ŻE U NICH WSZYSTKO JEST MNIEJSZE TO I TE KONIKI TAKIE MALUTKIE SĄ

tO PODAJCIE MI NAJLEPIEJ CHOPPERA ALE MORZE BYĆ INNY DO 2500ZŁ-3000ZŁ

 

tO PODAJCIE MI NAJLEPIEJ CHOPPERA ALE MORZE BYĆ INNY DO <2500ZŁ-3000ZŁ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to prawo jazdy na motocykl nie możesz mieć, czyli zostają ci tylko komarki i skuterki do jeżdzenia.

Jeśli koniecznie chcesz choppera z pojemnością do 50cc to zostaje chyba tylko chińszczyzna bo nie wiem, czy ktoś jeszcze coś takiego produkuje.

Jeszua już podał ci wszystko na tacy, tylko nie kupuj czegoś co jest odpalane jak kosiarka do trawy bo najprawdopodobniej będzie to miało silnik od kosiarki to nie będzie zbyt trwałe.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: witaj mlody, nie przejmuj sie tymi odpowiedziami, ja w Twoim wieku tez zaczynalem pasje z motorkami, i juz tak mnie trzyma 45 lat,dobre rady bierz do serca, zle wyrzucaj, tak robias moi synowie i wnuki, tez zarazeni motorkami o roznych konikach,powodzenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz prawka i chcesz koniecznie choppera (skądś to znam) to się rozejrzyj za Aprilą Red Rose, Suzuki GT... Jeśli chodzi o chińskie pierdopędy to poczytaj http://forum.motocyklistow.pl/lo-t57931.html - mnie to zniechęciło skutecznie, wolę swoją Jawencję.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz prawka i chcesz koniecznie choppera (skądś to znam) to się rozejrzyj za Aprilą Red Rose, Suzuki GT... Jeśli chodzi o chińskie pierdopędy to poczytaj http://forum.motocyklistow.pl/lo-t57931.html - mnie to zniechęciło skutecznie, wolę swoją Jawencję.

Jeśli już bawisz się w detektywa, to zwykła uczciwośc nakazuje pokazac również to, co znaczy ryzykowac sprzętem z którejś tam ręki. http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=106162&hl=

Chłopak ma 13 lat i raczej mało prawdopodobne, aby spokojnie radził sobie z naprawianiem zużytego sprzętu, zakupem części znanych /a zatem i drogich/ firm. Serwis tego, co pokazał w pierwszym poście jaki jest taki jest, ale jest. Dla 13-latka taki pierdopęd spokojnie wystarczy.

Aster, wkleiłeś linka więc go DOKŁADNIE przeczytaj. Zauważyłeś ile i jakie są opinie ludzi faktycznie tym jeżdżących? Większośc opiera się na tym, że "kolega wujka sąsiada słyszał od znajomego kolegi że...". A świstak siedzi i zawija sreberka... :bigrazz:

 

Przecież to nie motor tylko jakiś piździk.

Piter1600, zwykle piszesz z sensem, ale teraz trochę przywaliłeś... Na co byś wsadził 13-latka? Na Draga1100??? Ja bym mu właśnie takiego piździka polecał jak na początek i wiek jeźdźca.

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale to minibike, taka zabawka dla dzieci do jazdy po ścieżkach rowerowych. Ty jako 13-latek już na niego nie wsiądziesz.

Właśnie o to mi chodziło.Ten sprzęt chyba jest dla całkiem maleńkich.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło.Ten sprzęt chyba jest dla całkiem maleńkich.

Ups...to sory, skoro chodziło Ci o minibajka to się zgadzam, dla 13latka to już za mała zabawka. Jak się dobrze rozejrzec, to na rynku znajdzie się sporo motocykli z poj. do 50ccm i to wcale nie takich maleńkich. Ot pierwszy lepszy przykład z brzegu - Łoś - znam dorosłych facetów używających tego sprzętu z powodzeniem zamiast skutera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...