Skocz do zawartości

POMOCY


KRZYBOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ot pierwszy lepszy przykład z brzegu - Łoś - znam dorosłych facetów używających tego sprzętu z powodzeniem zamiast skutera.

I tu się z Tobą zgadzam.Łoś jest dobry dla wszystkich.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Łoś jest dobry dla wszystkich to tego nie wiem ale czasami po drodze widze jednego młodziaka jak jade z pracy do domu i to już ze dwa lata, jak śmiga na takim Łosiu z płomieniami na baku.

Dzieciak jest raczej duży i komarek ma co wozić ale widać, że micha mu się cieszy jak na tym śmiga a i zazdrosnych kumpli mu też nie brakuje.

Co do awaryjności to nie mam zielonego pojęcia ani jak się tym jeździ, ładnie to wygląda i jest zawsze jakąś alternatywą dla takiego młodziaka zamiast skutera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupiłem używanego Łosia dla mojego 12 letniego syna, zapłaciłem 1350 zł. kupiłem nowy łańcuch (40 zł.) i nową oponę (100 zł.) czyli za niecałe 1500 zł. mam 2 letni motorek "choperek" który w dniu zakupu (powrót do domu) zrobił 130 km bez najmniejszego problemu i nadal jeździ :icon_mrgreen: .

Te mini motorki co nam tu serwujesz nie mają homologacji i tak na prawdę możesz sobie tym jeździć po podwórku , A Ty mając 13 lat możesz już zrobić kartę motorowerową i śmigać po drogach jak prawdziwy motocyklista :crossy: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już bawisz się w detektywa, to zwykła uczciwośc nakazuje pokazac również to, co znaczy ryzykowac sprzętem z którejś tam ręki. http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=106162&hl=

(...)

Aster, wkleiłeś linka więc go DOKŁADNIE przeczytaj. Zauważyłeś ile i jakie są opinie ludzi faktycznie tym jeżdżących? Większośc opiera się na tym, że "kolega wujka sąsiada słyszał od znajomego kolegi że...". A świstak siedzi i zawija sreberka... :bigrazz:

Napisałem, że MNIE zniechęciło. Nie napisałem, że Łoś to zło - nie miałem, nie jeździłem. Podałem ŹRÓDŁO informacji do samodzielnego przeczytania i wyciągnięcia wniosków. Wspomniany temat przeczytałem swojego czasu cały i ze zrozumieniem.

Ty podałeś drugie źródło. Teraz chłopak niech przeczyta, wyciągnie wnioski i sam podejmnie decyzję.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...