Skocz do zawartości

Fajne trasy koło Wrocławia


blondi_2001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taka jedna traske, ale jest króciótka, tak na pół godzinki jak mnie nosi :) mieszkam na trójkacie i stamtad wjezdzam na niskie łąki, potem w ulicę Na Grobli czy jakos tak, potem Opatowicka, wszystkie wioski po drodze zwiedzam Typu Trestno, Blizanowice(droga kręta dośc jak dla mnie na początek ;)), potem przez Siechnice na drogę krajową (nie wiem jaki nr) i przez Radwanice, we wrocławiu Krakowska i do domku :) Bardzo przyjemnie sie jedzie. A koło Ślęzy też lubie, tylko, że jeszcze nie pozwiedzałam wszystkiego tam.

A może zrobimy sobie jakiś wypad na którąś z waszych tras? :-)

O dzisiaj też Cię nosiło Blondi, po południu,i wyruszyłaś na szlak (Traugutta,opatowice,Siechnice, Radwanice,Krakowska,Traugutta)niczym samotna wilczyca!Zostałaś namierzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzisiaj też Cię nosiło Blondi, po południu,i wyruszyłaś na szlak (Traugutta,opatowice,Siechnice, Radwanice,Krakowska,Traugutta)niczym samotna wilczyca!Zostałaś namierzona.

 

 

o stary, jaki dialog... zmień dilera, albo pal połowę...

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzisiaj też Cię nosiło Blondi, po południu,i wyruszyłaś na szlak (Traugutta,opatowice,Siechnice, Radwanice,Krakowska,Traugutta)niczym samotna wilczyca!Zostałaś namierzona.

:icon_twisted: dziś wyruszyłam w tamte okolice, ale na piechotkę :wink: chyba, że namierzałeś na Krakowskiej, to by się zgadzało ;)

 

Jakbyś tego gieesa starszego miała, to akurat będzie spotkanie Starej Japonii....

A jakbyś nie miała, ale miała jechać w Karkonosze to daj znać. Jak będę miał możliwości to poprowadzę, a jak nie to przynajmniej traski podpowiem.

Czy '94 to już starość? :icon_mrgreen:

Edytowane przez blondi_2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: dziś wyruszyłam w tamte okolice, ale na piechotkę :wink: chyba, że namierzałeś na Krakowskiej, to by się zgadzało ;)

Czy '94 to już starość? :icon_mrgreen:

Tak na Krakowskiej,machneliśmy sobie,ja jechałem na czarnej Hondzie 600 rr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie cuś w sieci - bardzo dobre do dzielenia się traskami.

 

http://mapvivo.com/traveler/journeys/2147

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak mi się w oczy rzuciło - wszyscy motocykliści cieszą michę zazwyczaj, więc się zadziwiłam :)

 

Buber bardzo mi się podoba ta stronka, na pewno skorzystam z którejś Twojej traski, a jak będę mieć chwilę to sama tez coś tam dorysuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :icon_biggrin:

Zastanawiam się nad tym, gdzie by tu mozna pojeździc w okolicach Wrocławia. Niedawno kupiłam swoje pierwsze moto, nie znam za bardzo nikogo, kto by jeździł i nie mam kogo zapytać :biggrin: Może macie jakies miejca, które szczególnie lubicie odwiedzać jeżdząc sobie w wolnych chwilach? Ja mam kilka swoich stalych tras, ale czuję, że potrzebuję wlać w to odrobinę świeżości :icon_razz: Piszcie co, gdzie i jak. Myslę, że będzie to przydatne nie tylko mi, ale równiez innym, których nosi :biggrin: Pozdrawiam :biggrin:

 

Bardzo fajne miejsce, ktore gorąco Ci polecam to zamek Czocha. Odległość jakieś 120 km od Wrocka.W jedna stronę Autostradką do zjazdu na Złotoryję, potem na Lwówek,Gryfów Śląski i na Leśną. Z powrotem bardzo ładna trasa przez Świeradów, Szklarska Porębę. Sam zamek jest bardzo ładny i ładnie położony (nad zalewem). Krecono tam film "Gdzie jest Generał". W leśnej można niedrogo i dobrze zjeść.

Polecam bardzo dobry jednodniowy wypad.

 

Artur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie cuś w sieci - bardzo dobre do dzielenia się traskami.

 

http://mapvivo.com/traveler/journeys/2147

 

Genialne Buber!

Postaram sie dodac cos od siebie w najblizszym czasie. Bardzo fajne narzedzie.

Bylem dzisiaj w jelonce, potem szklarska i w czechy. Jakie tam sa drogi... Po co komu alpy, skoro tak piekne traski sa tuz pod nosem... Polska i czeska strona karkonoszy starcza mi jeszcze na kilka sezonow nauki:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie też o walorach turystycznych.... Kupa ciekawych miejsc...

A co do Czochy, to nie wszyscy mogą pamiętać "gdzie jest generał" Ostatnia produkcja na tym zamku, to "twierdza szyfrów" Jest nawet mała ekspozycja gadżetów z planów filmowych....

 

W czechach uważajcie na suszarki. Naprawdę potrafią stac w krzakach, a jak dorwą Polaka, to nie odpuszczą. A drogi... cóż, prawda jest taka że naszym daleko to czeskich. Bardziej o nie dbają i tyle.....

 

Co do Alp, no sorki. Alpy lepsze, ale...... ciut daleko, więc polecam Karkonosze. Jak ktoś chce bardzo wysoko wyjechać, to ze Spindla można dojechać na Przełęcz Odrodzenie - najwyższy punkt Karkonoszy na który można legalnie wjechać.... opłata 100Kc za motor.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jeżdziłem w Alpach,we Francji,Szwajcarii iItali, nie na moto tylko ciężarówką i trasy tam są prze piękne ,ale to cała wyprawa i koszty duże.Mamy w Polsce wiele ciekawych miejsc nie docenionych i nie znanych, ja zawsze z chęcią czytam opisy tych miejsc.Można wcisnąć funkcję POI w nawigacji i przeczytać suche opisy,ale to nie to samo co opowieści ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...